ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nieśmiertelni

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Vincent V. Severski
  Nieśmiertelni Vincent V. Severski - okładka ebooka

  Nieśmiertelni Vincent V. Severski - okładka ebooka

  Nieśmiertelni Vincent V. Severski - okładka audiobooka MP3

  Nieśmiertelni Vincent V. Severski - okładka audiobooks CD

  Zajrzyj do książki

  Ocena:
  5.6/6  Opinie: 5
  Stron:
  800
  Czas nagrania:
  7 godz. 3 min.
  Czyta:
  Krzysztof Gosztyła
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3
  Czytaj fragment

  Jeden z najlepszych polskich szpiegów, pokazuje świat, którego nie znamy, a który nas fascynuje i bezlitośnie trzyma w napięciu do ostatniej strony.

  W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.

  Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?

  Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.

  W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

  „Nieśmiertelnych” Vincenta V. Severskiego można polecić wszystkim, którzy lubią książki szpiegowskie, będące jednocześnie kryminałami z wartką akcją. Wyraziste, perfekcyjnie stworzone postacie, do końca nie ujawniają swojej prawdziwej natury. W  miarę zagłębiania się w powieść czytelnik zdaje sobie sprawę, że autor jest osobą doskonale obeznaną z tematami, które porusza. Wyśmienicie oddaje sposób działania służb specjalnych, zarówno jako organizacji jak i poszczególnych jej członków.

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Vincent V. Severski pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu. Przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Zajmował jedno z najwyższych stanowisk kierowniczych w Agencji Wywiadu. Odszedł ze służby w 2007 roku. Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany przez najwyższe władze RP, uhonorowany Legią Zasługi przez prezydenta Baracka Obamę.

  Vincent V. Severski - pozostałe książki

  Wydawnictwo Czarna Owca - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint