Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nagi żar (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Richard Castle
  Okładka książki/ebooka Nagi żar

  Okładka książki Nagi żar

  Okładka książki Nagi żar

  Okładka książki Nagi żar

  Zajrzyj do książki

  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  400
  Czas nagrania:
  12 godz. 20 min.
  Czyta:
  Patryk Pawlak
  Druk:
  oprawa miękka
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji Fali upału, bestsellerowej pozycji „New York Timesa”.

  Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie detektyw Nikki Heat odkrywa galerię prominentnych podejrzanych. Wszyscy mieli istotne motywy, aby zabić łowczynię skandali, która budziła postrach na całym Manhattanie. Pracę Heat komplikuje nieoczekiwane spotkanie z gwiazdą nowojorskiego dziennikarstwa Jamesonem Rookiem. W obliczu ich niedawnego rozstania Nikki wolałaby uniknąć podsycania bolesnych emocji. Ale osobiste zaangażowanie w sprawę przystojnego i dowcipnego laureata nagrody Pulitzera powoduje, że Heat przystaje na ponowną współpracę. W atmosferze nierozstrzygniętego konfliktu miłosnego i wyraźnego napięcia seksualnego Heat i Rook ruszają na poszukiwanie zabójcy pośród celebrytów i gangsterów, piosenkarek i prostytutek, sportowców i skompromitowanych polityków. Dochodzenie w pełnym przepychu świecie sekretów, kamuflażu i skandali dodatkowo podnosi temperaturę.

  W plebiscycie portalu literackiego Granice.pl książka “Nagi żar” została uhonorowana Nagrodą Jury jako Najlepsza Książka Roku 2013 w kategorii Kryminał.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności