ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nadchodzi

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Łukasz Orbitowski
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Literackie
  Ocena:
  3.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  404
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Opowiadania że aż strach!

  Amerykanie mają Stephena Kinga, my mamy Łukasza Orbitowskiego. Dzięki opowiadaniom zebranym w tomie Nadchodzi przeniesiecie się do mrocznych zaułków miast, do lasu z czasów II wojny światowej pełnego partyzantów, do widmowego szpitala, w którym leczy się nie ciało, lecz duszę.

  Orbitowski po raz kolejny konfrontuje swoich bohaterów z mrocznymi siłami z tego i tamtego świata. Po raz kolejny udowadnia, że w zetknięciu z tajemnicą niewielu potrafi zachować zdrowe zmysły

  W tomie Nadchodzi znajdzie się 5 opowiadań, w tym wysoko oceniany przez czytelników Nowej Fantastyki Popiel Armeńczyk.

  Łukasz Orbitowski (1977) - absolwent filozofii UJ, terminował u fantastów, awangardzistów i realistów. Pisze gęstą prozę z bohaterami twardo stawiającymi czoła wyzwaniom tego i tamtego świata. Autor książek: Złe wybrzeża (1999), Szeroki, głęboki, wymalować wszystko (2002), Wigilijne psy (2005), Horror show (2006). Współpracuje z Nową Fantastyką, Lampą i Science Fiction, Przekrojem i "Gazetą Wyborczą". Mieszka w Krakowie. Wydawnictwo Literackie opublikowało dotychczas dwie jego powieści: Tracę ciepło (2007) i Święty Wrocław (2009). Obecnie Łukasz Orbitowski wspólnie z Tobiaszem Piątkowskim pracuje nad scenariuszem filmu Hardkor 44 Tomasza Bagińskiego.

  Wybrane bestsellery

  Łukasz Orbitowski - pozostałe książki

  Wydawnictwo Literackie - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint