ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ksin drapieżca (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Konrad T. Lewandowski
  Wydawnictwo:
  Nasza Księgarnia
  Ocena:
  4.6/6  Opinie: 5
  Stron:
  480
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Błyskawiczna kariera kotołaka na królewskim dworze

  Drugi tom wznowionych przygód o Kotołaku. Ksin już oswojony przebywa na królewskim dworze. Niestety jego egzystencja wśród etykiety i królewskiej świty nie trwa długo. Jego błyskotliwa kariera w tym pełnym intryg miejscu kończy się wraz z zamachem na króla, gdy zostaje głównym podejrzanym. Ksin musi nie tylko oczyścić się z zarzutów i uratować swój honor, ale również ocalić życie, nie tylko swoje. Zaczyna się dramatyczna walka o przetrwanie za cenę utraty człowieczeństwa. Smak ludzkiej krwi staje się jednocześnie wybawieniem i przekleństwem, a instynkt drapieżcy - jedyną rzeczą, na której kotołak może polegać. Utwory Konrada T. Lewandowskiego nieprzerwanie dostarczają czytelnikom rozrywki już od wielu lat. Nowe poszerzone wydanie serii o kotołaku Ksinie przedstawia oryginalną wizję świata pełnego niezwykłych stworzeń, które zarówno bawią jak i straszą. Dodatkowo dopracowana stylistyka i piękna polszczyzna czynią lekturę jeszcze przyjemniejszą. Ksin Drapieżca to doskonała książka dla wszystkich fanów gatunku jak i miłośników twórczości autora. 

  (…) Przed wiekami, gdy rozrzucone wybuchem magiczne iskry Onego padały na ludzi, zwierzęta i martwe ciała, ta jedna upadła na cmentarz. Była niczym ziarno rzucone na zaorane pole, które natychmiast całe zajęła dla siebie. Pierwszy błysk obcej świadomości przeniknął wnętrza grobów i uznał je za swoją dziedzinę. Nie jedno ciało, lecz wszystkie grzebane tu od pokoleń.
  Przemiana następowała powoli, ale za to na znacznym obszarze. Pierwsze oznaki dostrzegli grabarze. Kości odgrzebywane podczas kopania nowych grobów tkwiły w ziemi dziwnie mocno, jakby trzymały je niewidzialne więzy. Zdawały się nawet poruszać. To, co nazwano złudzeniem, wkrótce zmieniło się w pewność. Szybko rozeszła się wieść o nadnaturalnej sile skrytej w głębi cmentarnej ziemi. Zaprzestano kopania grobów i wezwano świętcę.
  Zaklęcia egzorcyzmów sprawiły ból. To, co do tej pory było jedynie świadomością niepewnie wczepioną w materię tego nowego świata, szarpnęło się konwulsyjnie i uderzyło na odlew w źródło cierpienia (…) 

                                                                                                                    Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint