Krucze pierścienie (#1). Dziecko Odyna
- Wydawnictwo:
- Dom Wydawniczy REBIS
- Wydawnictwo:
- Dom Wydawniczy REBIS
- Ocena:
- Stron:
- 648
- Czas nagrania:
- 21 godz. 29 min.
- Czyta:
- Tomasz Sobczak
- Dostępne formaty:
-
ePubMobi
- Audiobook w mp3
Opis ebooka: Krucze pierścienie (#1). Dziecko Odyna
Dziecko Odyna nigdy nie będzie bezpieczne
Ym zamieszkują aetlingowie, stworzenia do złudzenia przypominające ludzi. Różni ich tylko posiadany ogon oraz umiejętność korzystania z Evny, czyli naturalnej magii ich świata. Główna bohaterką książki jest Hirka. Dziewczyna ma piętnaście lat i podczas rytuału ceremonii kończącej dzieciństwo odkrywa straszną tajemnicę. Dotąd myślała, że utraciła ogon w dzieciństwie. Przechodząc Rytuał okazuje się, że nie potrafi czerpać z Evny. Jest człowiekiem, dzieckiem Odyna - bezogoniastą zgnilizną z innego świata. Pogardzaną. Budzącą lęk. I ściganą. Ktoś chce ją zabić, by pozostało to tajemnicą. Istnieją jednak gorsze rzeczy niż dzieci Odyna, a Hirka nie jest jedyną istotą, która przedarła się przez bramy… Dziecko Odyna to oryginalna powieść fantasy osadzona na staronordyckim gruncie. To epickie rozliczenie z ksenofobią, ślepą wiarą oraz żądzą władzy. Dzikus z Północy kaleczy nożem niemowlę, by ukryć, że dziewczynka urodziła się bez ogona. Gnijący członek Rady desperacko walczy o to, by wywołać wojnę. Ubóstwiany syn z arystokratycznego rodu wyrzeka się własnego dziedzictwa i godzi mieczem w swoich. Mieszkańcy opuszczają swoje domy i gospodarstwa ze strachu przed istotami, których nikt nie widział od tysiąca lat. A rudowłosa, bezogoniasta dziewczyna ucieka, by ratować życie, i nie wie, że to wszystko dzieje się z jej powodu.
(…) Thorrald wszedł do środka, ale drzwi nie chciały się za nim zamknąć. Śnieg wpychał się za próg szybciej, niż nadążał odsuwać go nogą. Ścisnął zawiniątko w ramionach i natarł na drzwi jak byk. Zatrzasnęły się. Zasunął rygiel. Był w domu. Bezpieczny.
Podszedł do małego okna i wyjrzał przez nie. Nikt z zewnątrz nie byłby w stanie zobaczyć, co robi. Zwłaszcza przy takiej pogodzie. Niemniej… Odłożył tobołek na stół i zamknął okiennice.
Ciemne Cienie. Nic nie powstrzyma Ciemnych Cieni.
Babskie gadanie! Co by mogły do niego mieć? Nic takiego nie zrobił! Gdy tylko to pomyślał, całe życie przewinęło mu się przed oczami. Narkotyki, które sprzedawał pod siedzibą Rady. Opa dla tych, którzy upalali się na śmierć.
Brednie! Jeśli przyjdą czarne cienie, to nie dlatego, że sprzedawał nieszkodliwe zioła w jakiejś chacie na końcu świata. Jeśli przyjdą, to ze względu na nią (…)
Wybrane bestsellery
Siri Pettersen - pozostałe książki
Dom Wydawniczy REBIS - inne książki
Dzieki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
W przypadku usługi "Druk na żądanie" termin dostarczenia przesyłki może obejmować także czas potrzebny na dodruk (do 10 dni roboczych)
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep[at]helion.pl.
Książka, którą chcesz zamówić pochodzi z końcówki nakładu. Oznacza to, że mogą się pojawić drobne defekty (otarcia, rysy, zagięcia).
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Końcówka nakładu":
- usługa obejmuje tylko książki oznaczone tagiem "Końcówka nakładu";
- wady o których mowa powyżej nie podlegają reklamacji;
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep[at]helion.pl.

Oceny i opinie klientów: Krucze pierścienie (#1). Dziecko Odyna Siri Pettersen (3)
Weryfikacja opinii następuję na podstawie historii zamówień na koncie Użytkownika umieszczającego opinię. Użytkownik mógł otrzymać punkty za opublikowanie opinii uprawniające do uzyskania rabatu w ramach Programu Punktowego.
(1)
(0)
(0)
(2)
(0)
(0)
Data dodania: 2019-05-16 Ocena: 6 Opinia potwierdzona zakupem
Karolina,
Data dodania: 2022-09-07 Ocena: 3 Opinia potwierdzona zakupem
Data dodania: 2016-11-25 Ocena: 3 Opinia potwierdzona zakupem
więcej opinii