ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Krystyna Kwiecinski
  Okładka książki/ebooka Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa

  Okładka książki Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa

  Okładka książki Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa

  Okładka książki Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa

  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  200
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czym jest oczyszczająca modlitwa Ho’oponopono? Czy Ho’oponopono może być drogą do szczęścia? Odpowiedź poznasz, dzięki drugiej już książce Krystyny Kwiecinski, w której autorka zgłębia tajniki starożytnej nauki, mającej swoje korzenie w hawajskiej Hunie.

  Ho’oponopono jako metoda uzdrawiania duchowego porządkuje życie na wszystkich jego poziomach i we wszystkich aspektach. Usuwa także negatywne energie, których miejsce zajmuje bezwarunkowa miłość. W książce znajduje się wiele przykładowych oczyszczających modlitw miłości, które można wykorzystać w różnych życiowych sytuacjach. W związku z tym można stosować Ho’oponopono w uzdrawianiu ciała fizycznego, duchowego i mentalnego, do rozwiązywania problemów rodzinnych, konfliktów grupowych, kryzysów partnerskich, a także do poprawy niekorzystnych sytuacji.

  W poprzedniej swojej książce „Ho’ponopono. Siła tworzenia” autorka pokazała podstawy i zasady Ho’oponopono, zaś w tej publikacji wskazuje drogę do praktycznego zastosowania tej duchowej ścieżki. Dzięki prostym zasadom i wskazówkom nauczysz się w praktyce, jak:
  - Tworzyć pozytywne życie i świadomie kierować swoim przeznaczeniem;
  - Znaleźć sens własnego życia i dostrzegać swoją indywidualność;
  - Utrzymać harmonię między poziomami świadomości a wewnętrznym dzieckiem;
  - Pokonywać problemy, usuwać blokady, pozbywać się fobii, poczucia winy i negatywnych myśli, walczyć z własnymi błędami i słabościami.

  Ho’oponopono to dowód na to, że każdy człowiek jest wartościową, unikalną istotą z indywidualnym planem na życie, będącym w harmonii z całkowitym planem kosmicznym Wszechświata.
  Bądź uważny, nie rozpamiętuj przeszłości ani nie martw się przeszłością, bo umknie Ci teraźniejszość.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint