ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Futbol jeszcze bardziej obnażony (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Anonimowy Piłkarz
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo SQN
  Ocena:
  4.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  248
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Anonimowy Piłkarz powraca. I nie jest sam…

  Szpieg w szatni Premier League uderza ze zdwojoną siłą!

  Przeżyj imprezę na San Siro z Filippo Inzaghim i Fabio Capello. Znajdź się w jednej szatni z Paulem Gascoigne’em. Przekonaj się, dlaczego piłkarze Chelsea nie poparli kolegi, który oskarżył sędziego o rasizm.

  Anonimowy Piłkarz kolejny raz obnaża prawdziwe oblicze futbolu! Walczy o pieniądze z byłym klubem, doświadcza nienawiści kibiców i zastanawia się nad przyszłością po zakończeniu kariery.

  Wydawało ci się, że ujawnił już wszystko? Błąd! Szpieg powraca. Nie sam, lecz z kolegami.

  Razem zdradzają jeszcze więcej…

  Co dzieje się za kulisami Premier League, zazwyczaj tam pozostaje. W tej książce jest wręcz odwrotnie!

  ***

  Czasem śmieszne, czasem smutne, czasem dziwne, niekiedy wręcz żenujące, ale zawsze wciągające kulisy zawodowej piłki. Szczerość bije po oczach. Jak w pierwszej części: autor skrywa przed nami jedynie swą tożsamość. Choć ja, po cichu, mogę wam zdradzić, że jest nim…
  Tomasz Smokowski, nc+

  Druga część Futbolu obnażonego przynosi mnóstwo smakowitych dykteryjek oraz jedno przekonanie graniczące z pewnością: jeśli jesteś inteligentnym człowiekiem, zapewne dasz sobie radę w życiu, jeśli jednak jesteś inteligentnym piłkarzem, masz na to znacznie większe szanse. Futbol daje tak ogromne możliwości, że większość zwykłych śmiertelników może o takich tylko pomarzyć.
  Paweł Czado, „Gazeta Wyborcza”

  W pierwszej części odebrał gwiazdom ich boskość i ujawnił mroczne kulisy futbolu. Teraz uderza ze zdwojoną siłą. Jego ciosy mają moc strzałów Roberto Carlosa i precyzję uderzeń Cristiano Ronaldo. Jak podczas piłkarskiego spektaklu – po świetnym meczu teraz czas na emocjonującą dogrywkę i brutalne zderzenie z rzeczywistością. Będzie bolało…
  Miłosz Henzel, wydawca Eurosport.onet.pl

  Sądziłeś, że futbol został już obnażony? No to przeczytaj… Anonimowy Piłkarz to najlepsze źródło informacji o tajnikach najlepszej ligi świata.
  Andrzej Chojnowski, „CKM”

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności