ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dziedzictwo (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Pam Jenoff
  Okładka książki/ebooka Dziedzictwo

  Okładka książki Dziedzictwo

  Okładka książki Dziedzictwo

  Okładka książki Dziedzictwo

  Wydawnictwo:
  Burda Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  264
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Sprawnie napisana opowieść o nieśmiertelnej miłości, niewyobrażalnej stracie i piętnie, jakie przeszłość odciska na teraźniejszości. Publishers Weekly

  WIELKA, NAMIĘTNA MIŁOŚĆ W DRAMATYCZNYCH CZASACH WOJNY.

  Dwoje niezależnych prawników, Charlotte Gold i Jack Warrington, zakochuje się w sobie, pracując nad niezwykłą sprawą bogatego finansisty Rogera Dykmansa, oskarżonego o udział w zbrodniach wojennych.

  Oskarżony nie chce się bronić. Ujawnia jedynie, że dowód jego niewinności kryje się w zabytkowym zegarze ostatnio widzianym w nazistowskich Niemczech. Akcja rozgrywa się na terenie Filadelfii, Niemiec, Polski i Włoch. Tajemnicę zegara ujawniają historie jego kolejnych właścicieli: młodego żydowskiego małżeństwa walczącego o godne życie w Bawarii na przełomie XIX i XX wieku, żyjących w politycznej zawierusze Republiki Weimarskiej, i Rogera, który w dramatycznych okolicznościach zaznaje gorącej, lecz zakazanej miłości.

  Czy Charlotte i Jackowi uda się udowodnić, że Dykmans jest niewinny? Czy zwalczą demony własnej przeszłości i pozwolą rozkwitnąć uczuciu, które ich łączy?

  Pam Jenoff subtelnie dzierga inteligentną i intrygującą opowieść. Z wielkim talentem i pasją opisuje historie miłosne, a tempo akcji odmierza cykanie zegara, w którym kryją się rozwiązania wszystkich zagadek. Kate Furnivall Ambitna, wciągająca powieść, której kolorytu dodaje wciąż żywa historia holocaustu. The Philadelphia Inquirer

  PAM JENOFF jest autorką bestsellerowych powieści Dziewczyna komendanta, Żona dyplomaty, Prawie w domu i W sieci tajemnic. Pracowała jako asystentka Sekretarza Departamentu Stanu. Obecnie mieszka w Filadelfii, gdzie pracuje w szkole prawniczej Rutgersa.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint