ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dziecko w podróży - Gry i zabawy na długie godziny (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Angelika Maria Gąsior
  Okładka książki/ebooka Dziecko w podróży - Gry i zabawy na długie godziny

  Okładka książki Dziecko w podróży - Gry i zabawy na długie godziny

  Okładka książki Dziecko w podróży - Gry i zabawy na długie godziny

  Okładka książki Dziecko w podróży - Gry i zabawy na długie godziny

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  1 godz. 9 min.
  Czyta:
  Angelika Maria Gąsior
   
  Audiobook w mp3
  Radość z urlopu, wakacji... do czasu, aż musisz przebrnąć przez długą podróż wraz z małym dzieckiem. Zamiast śpiewu ptaków za oknem, słyszysz swojego malucha, który po prostu niesamowicie się męczy. I nudzi. I płacze.
   

  Dosyć tego.

   

  Słyszałeś kiedyś o zabawach, które zajmują dziecku czas w podróży? Pozwól, że przedstawię Ci program, dzięki któremu już nigdy nie będziesz martwić się o to, jak dziecko przetrwa czas spędzony na dotarciu do celu.

   

  Zamień podróż w kolejną przygodę i zapomnij o zmartwieniach korzystając z prostych gier i zabaw, które się nie nudzą!

   

  Dzieci są pełne entuzjazmu. Z pakietem gier i zabaw podróż minie całej rodzinie co najmniej dwa razy szybciej. Gwarancję jakości masz zapewnioną, jako, że gry i zabawy przygotowała Angelika Maria Gąsior, autorka  “Strategii wychowania Przedsiebiorczego Dziecka”, blogerka parentingowa i trener rodziców w firmie Godmother Sp. z o.o.  

   

  Ten kurs jest dla każdego rodzica, który podróżuje z dziećmi. Niezależnie od tego czy mówimy tutaj o kilkunasto godzinnej podróży samolotem czy o drodze autem na zakupy.

   

  Dzieci nie muszą się męczyć, Ty nie musisz się męczyć, a co ważniejsze, wspólnie i radośnie spędzony czas, wpłynie to na jakość Waszych relacji. Gry i zabawy nie wymagają od Ciebie wielkiego nakładu pracy, są praktyczne i wykorzystasz je bez problemu.  

   

  W spisie treści oznaczono zabawy "bez przygtowania, bez akcesoriów", czyli takie, które wykorzystać możesz natychmiast po przesłuchaniu audiobooka. Oznaczono również "akcesoria - zrób to sam" czyli zabawy, które możesz przygotować w domu i schować do torebki, czy schowka samochodowego na 'czarną godzinę'.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności