ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Olin Idol
  Okładka książki/ebooka Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów

  Okładka książki Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów

  Okładka książki Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów

  Okładka książki Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów

  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  128
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  - Dieta oparta na biblijnym fundamencie
  - Wiarygodne źródło wiedzy o zdrowym odżywianiu w czasie ciąży
  - Świadectwa kobiet stosujących tę dietę w czasie ciąży
  - Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, którzy pragną mieć zdrowe dzieci  Dieta Alleluja to nie tylko nowy sposób odżywiania, ale również nowe podejście do życia. Działa leczniczo, wykorzystując naturalne siły organizmu, i w efekcie znacznie poprawia stan zdrowia. Książka Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów to najlepsze dostępne na rynku źródło dokładnych informacji o zdrowej ciąży i wychowaniu zdrowych dzieci.
      Autor pokazuje, jak ważna jest obecność witaminy B12 w diecie matki w okresie ciąży i karmienia piersią, jak istotną rolę odgrywają tzw. dobre tłuszcze w procesie rozwoju mózgu dziecka, oraz omawia szereg innych zagadnień, których znajomość jest absolutnie niezbędna, jeśli chcemy urodzić zdrowe niemowlę, a później wychować zdrowe dziecko.
      Każdy człowiek powinien we własnym zakresie przyswoić sobie wiedzę na temat podstawowych zasad optymalnego zdrowia i naturalnych praw Bożych oraz nauczyć się, jak należy prawidłowo dbać o swoje ciało. Każdy z nas ma bowiem szansę cieszyć się doskonałym zdrowiem i pochwalić się ciałem, które działa w harmonii z tym, co Bóg dla nas zaplanował i zaprojektował – wystarczy Go posłuchać! Na kartach tej książki znajdą Państwo fragmenty opowieści wielu kobiet, które przeszły na Dietę Alleluja – podjęły wyzwanie, za co zostały hojnie nagrodzone.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności