ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Carlo Ancelotti. Nienasycony zwycięzca (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Carlo Ancelotii, Alessandro Alciato
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo SQN
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  248
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Wykwintna autobiografia trenera Realu Madryt, AC Milan, Chelsea i Paris Saint-Germain.

  Piłka nożna jest jak lunch – im więcej jesz, tym bardziej jesteś głodny.

  Wytrawny taktyk. Koneser dobrego futbolu. Piłkarz i trener, który nieraz musiał przełknąć gorycz porażki, ale jeszcze częściej rozkoszował się słodkim smakiem wygranej. Carlo Ancelotti – po prostu nienasycony zwycięzca.

  Przeżył niejedno. Pobierał lekcje botaniki od Arrigo Sacchiego. Nie nadążał za podaniami Ruuda Gullita. Hołubił Zinédine’a Zidane’a. Podziwiał Kakę. Spotykał się potajemnie z Romanem Abramowiczem, nazwał Fabio Capello „starym gburem” i chciał zjeść Jurija Żyrkowa.

  To tylko namiastka tego, o czym opowiada w swojej książce. Przystawka przed głównym daniem, którym jest ta autobiografia – wyśmienite dzieło z soczystymi anegdotami, przyprawione nutą autoironii i garścią dobrego włoskiego humoru.

  Prawdziwa uczta dla każdego kibica.

  ***

   

  Pożarłem tę książkę tak jak Carlo Ancelotti pożarłby tortellini. Pożarłem i zrozumiałem, że istnieje trzecia droga między Guardiolą a Mourinho.
  Michał Okoński, „Tygodnik Powszechny”, autor bloga „Futbol jest okrutny”

  Niespotykanie spokojny człowiek, o nieposkromionym apetycie nie tylko na sukcesy, którego każdy piłkarz chciałby spotkać na swojej drodze i zawisnąć na jego choince. Przed Wami historia wieśniaka, który podbił salony.
  Tomasz Lipiński, nc+

  Nie sądziłem, że autobiografia Carlo Ancelottiego może okazać się tak barwną i zarazem oryginalną książką. A jednak. Znakomita lektura.
  Jakub Radomski, „Przegląd Sportowy”

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności