ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Biały ogień (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Lincoln Child, Douglas Preston
  Okładka książki/ebooka Biały ogień

  Okładka książki Biały ogień

  Okładka książki Biały ogień

  Okładka książki Biały ogień

  Wydawnictwo:
  Burda Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  544
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  "Najlepsza jak dotąd powieść Prestona i Childa - połączenie przeszłości z teraźniejszością zwyczajnie zapiera dech". Lee Child

  "Oto w czym Preston i Child są najlepsi - solidna baza materiałowa, świetny język i zakręcona fabuła. Usiądźcie, zabierzcie się do lektury i bawcie się tak dobrze jak ja".

  David Baldacci "Doskonały thriller z wielowątkową fabułą i wspaniałymi postaciami, który nie pozwala przerwać lektury, aż do trzymającego w napięciu finału".

  Diana Gabaldon Biały ogie urzeka. To wspaniale napisana, pełna napięcia powieść, która pochłonęła mnie bez reszty. To było niezwykłe doznanie". Peter Straub

  "Miłośnikom Sherlocka Holmesa na pewno spodoba się nowa powieść Prestona i Childa z agentem Pendergastem; jedna z najlepszych w ich dorobku". "Publishers Weekly".

  Douglas Preston i Lincoln Child są autorami wielu intrygujących, uznanych przez krytykę i czytelników, bestsellerowych thrillerów, m.in. Relikt, Relikwiarz, Gabinet osobliwości, Martwa natura z krukami, Siarka, Taniec śmierci, Księga Umarłych, Granice szaleństwa, Bez litości, Dwa groby, Laboratorium, Zabójcza fala, Nadciągająca burza, Miecz Gideona i Trup Gideona.

  E-book nie zawiera opowiadania "Dom zębów"

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności