ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Alkaliczny detoks

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Beata Sokołowska
  Wydawnictwo:
  Muza SA
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  352
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Najlepszy sposób oczyszczania organizmów dostosowany do Twoich potrzeb 

  Alkaliczny detoks Beaty Sokołowskiej to wyjątkowa książka dotycząca usuwania z organizmu nadmiaru toksyn. Autorka bazując na własnych wieloletnich doświadczeniach podaje kompleksowe informacje odnośnie detoksu. Sokołowska pokazuje co tak naprawdę i w jaki sposób zatruwa nasz organizm. Dzięki tej publikacji możemy wybrać formę oczyszczania najbardziej dla nas odpowiednią, zgodną z naszymi możliwościami i preferencjami. W książce znalazły się informacje związane z fizjologią człowieka przeprowadzającego detoks, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania związane z oczyszczaniem i mnóstwo informacji praktycznych. Trzy zaproponowane przez autorkę programy detoksu o różnym stopniu trudności sprawiają, że staje się on możliwy do wykonania dla każdego. Programy zawierają wszelkie niezbędne wytyczne oraz gotowe menu wraz z przepisami kulinarnymi. Alkaliczny detoks wprowadza nas w tajniki oczyszczania, stanowi przewodnik z praktycznymi poradami, dzięki który sami możemy zdecydować w jaki sposób przeprowadzić detoks. Znajdziemy tu korzyści, jakich możemy się spodziewać, oczyszczając organizm z toksyn, oraz proste sposoby, jak sobie radzić w trudniejszych chwilach. 

  (…) Detoks zmienia życie, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest to, że większość osób, które choć raz solidnie przeprowadziły detoks i przekonały się, jakie przynosi efekty, systematycznie go powtarza. Tak było i ze mną. Dlaczego? Bo korzyści, zarówno te, które widać, jak i te niewidoczne, takie jak poprawa samopoczucia, są tak duże, że nie sposób ich nie docenić. Pozostają w pamięci i kończąc detoks, wiemy, że za jakiś czas zdecydujemy się na następny.
  Zachęcam Was, abyście spróbowali przeżyć todoświadczenie. To zaledwie dwa tygodnie, podczas których bardzo wyraźnie odczujecie zmianę, dlatego naprawdę warto podjąć wyzwanie.
  Zdarza się, że niektórzy z nas uparcie trzymają się niezdrowych nawyków i lubią powtarzać, że „na coś trzeba umrzeć” (zapewne aby usprawiedliwić się przed samym sobą). Nie chodzi jednak o to, jak zakończymy życie, lecz o jego jakość na co dzień. Czy lepiej budzić się pełnym energii, radości i ciekawości, co przyniesie nadchodzący dzień, czy zmęczonym i w kiepskim humorze? Wszystko zależy od naszych nawyków. Wiele osób nie wierzy, że uwolnienie ciała od toksyn i spożywanie wartościowych, naturalnych produktów i potraw ma znaczenie dla naszego samopoczucia psychicznego. Przekonajcie się o tym sami! (…) 

                                                                                           Fragment książki

  Wybrane bestsellery

  Muza SA - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint