ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Żywioły Tom 2 Ogień który ich spala (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Brittainy C. Cherry
  Wydawnictwo:
  Filia
  Wydawnictwo:
  Filia
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  400
  Druk:
  oprawa miękka
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Pozornie dzieli ich wszystko, a jednak łączy tak wiele 

  Kolejna znakomita powieść Brittany C. Cherry. Autorka przyzwyczaiła czytelników do wysokiego poziomu swoich książek i potrafi go utrzymać. Bohaterami drugiej części Żywiołów jest Logan i Alyssa, przyjaciele, którym życie pokazało swoje mroczne strony. Razem muszą odnaleźć płomyk nadziei. 
  Logan Francis Silverstone był moim zupełnym przeciwieństwem. Kiedy tańczyłam jak urzeczona, on podpierał ścianę. Przeważnie milczał, podczas gdy mnie trudno było uciszyć. Uśmiech przychodził mu z wysiłkiem, natomiast ja unikałam smutku. Pewnej nocy dostrzegłam ciemność, która czaiła się głęboko w nim. Każdemu z nas czegoś brakowało, jednak razem mieliśmy wszystko. Z obojgiem było coś nie tak, ale obok siebie zawsze czuliśmy, że wszystko jest jak należy. Byliśmy jak spadające gwiazdy przecinające nocne niebo w poszukiwaniu życzenia, modlące się o lepsze jutro. Aż do dnia, w którym go straciłam. Jedną pochopną decyzją zaprzepaścił nasz związek. Był sobie chłopiec, którego pokochałam.  I przez kilka krótkich chwil - trwających tyle co oddech, co szept - pomyślałam, że może i on mnie kocha. 

  (…) Chłopak w czerwonej bluzie gapił się na mnie, stojąc w kolejce do kasy.
  Często go widywałam, wliczając w to ten poniedziałkowy poranek. Codziennie spędzał czas z kumplami w uliczce za sklepem spożywczym, w którym pracowałam. Spotykałam ich, kiedy szef kazał mi wynieść i wyrzucić pudła.
  Chłopak w czerwonej bluzie codziennie przychodził tam ze swoimi kolegami. Hałasowali, palili i przeklinali. On wyróżniał się, ponieważ był cichy, podczas gdy inni śmiali się i dokazywali. On wydawał się niemy, jakby myślami znajdował się gdzieś daleko, w innym miejscu. Kąciki jego ust bardzo rzadko się unosiły, przez co zastanawiałam się, czy w ogóle wiedział, co to uśmiech. Może był osobą, która tylko egzystowała, zamiast żyć.
  Czasami nasze spojrzenia się krzyżowały i nie potrafiłam odwrócić głowy.
  Trudno mi było patrzeć w te karmelowe tęczówki, ponieważ wydawały się smutniejsze, niż powinny być oczy jakiejkolwiek osoby w jego wieku. Pod nimi widniały mocne, wyraźne cienie, a w kącikach oczu zmarszczki; mimo to jednak był przystojny. Nawet zmęczony, wciąż wyglądał atrakcyjnie. Nikt nie powinien wyglądać na tak wyczerpanego i cudownego zarazem. Byłam niemal pewna, że mimo młodego wieku wycierpiał tyle, ile niektórzy przez całe życie. Po samej jego postawie mogłam powiedzieć, że stoczył więcej osobistych bitew niż większość ludzi stąpających po ziemi: był zgarbiony, nigdy się nie prostował.
  Choć nie wszystko było w nim smutne (…) 

                                                                                 Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności