ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zsokowani. 100 przepisów na soki, smoothies i zielone koktajle (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Eric Helms, Amely Greeven
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Vivante
  Ocena:
  4.0/6  Opinie: 1
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Przedstawiamy ultranowoczesny, rewelacyjny i nasycony przepięknymi zdjęciami poradnik o najnowszym trendzie picia soków i smoothies!

  Znajdziesz w nim wszystko to, czego nie przeczytasz w żadnej innej książce:

  •  przepisy na najlepsze soki i smoothies, dzięki którym zrewitalizujesz i zregenerujesz ciało i umysł, oczyścisz organizm i ustrzeżesz się przed chorobami cywilizacyjnymi;
  • unikalne porady dotyczące tego, jak przygotować pożywny napój, który dostarczy Ci porządnej dawki energii na cały dzień;
  • przydatne instrukcje o tym, jak kupować i przechowywać najzdrowsze i najwartościowsze owoce i warzywa;
  • nieocenione wskazówki Salmy Hayek, Blake Lively, Marty Stewart i innych celebrytów, którzy pokochali tę książkę od pierwszego wejrzenia.

  A dlaczego to właśnie soki i smoothies powinniśmy pić? Z prostego powodu – one nie tylko podnoszą poziom energii, poprawiają wygląd cery, odmładzają i rozjaśniają umysł, ale także usprawniają pracę wszystkich układów w organizmie, stanowiąc niesamowicie skuteczne lekarstwo na wiele męczących dolegliwości oraz efektywne remedium na trwałą utratę zbędnej wagi. Poza tym są ultralekkie i bajecznie proste w wykonaniu.

  Opisany program picia soków opiera się na 3-fazowej formule, łącznie obejmującej około 9 tygodni. Faza pierwsza polega na piciu 2-3 soków lub smoothies tygodniowo, faza druga – już 5, trzecia zaś – co najmniej 7. Zawartość procentowa zielonych warzyw liściastych w przyrządzanych napojach powinna wynieść w poszczególnych fazach odpowiednio 30%, 50% i na końcu 90%.

  Dzięki tej znakomitej książce poczujesz się lżej i zdrowiej, a twoje ciało zajaśnieje cudownym pięknem.

  Wkręć się w zieloną rewolucję!

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności