ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Żony pana Glassa (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Amy Sue Nathan
  Wydawnictwo:
  WAB
  Wydawnictwo:
  WAB
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  273
  Druk:
  oprawa miękka
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Wzruszająca opowieść o sile przebaczenia i zawiłej drodze do szczęścia.

  Życie Evie Glass oraz jej dwójki dzieci ponownie legło w gruzach. Po rozwodzie z Richardem jakoś udało się jej wrócić do względnej normalności, ale co będzie teraz, po jego tragicznej śmierci? Jak będą dalej żyć, ona i bliźnięta? Evie musi wspierać swoje dzieci, dla których bez taty nic nie będzie takie samo...

  Problemy piętrzą się i wydają się nie mieć końca. Także te finansowe - bez comiesięcznych alimentów od Richarda Evie, pracująca do tej pory na pół etatu, nie jest w stanie dopiąć domowego budżetu.
  Na domiar złego jest jeszcze właściwa wdowa po Richardzie - Nicole, jego druga żona oraz ich maleńki synek, Luca. Evie nie ma najmniejszej ochoty utrzymywać z nią kontaktu, ale może powinna, dla dobra dzieci, które uwielbiają młodszego braciszka.
  Niespodziewanie okazuje się, że w tej kryzysowej sytuacji kobiety mogą być dla siebie pomocą i wsparciem. Ale czy będą w stanie zapomnieć o tym, co je dzieliło i na gruzach tragedii i dotychczasowego życia zbudować nową, absolutnie niekonwencjonalną rodzinę?

  Amy Sue Nathan, wykorzystując własne doświadczenia, stworzyła autentyczną i przejmującą opowieść o sile przebaczenia. Ten ciepły i obfitujący we wzruszenia debiut naprawdę zmusza do przemyśleń!

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności