ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zen - jak dobrze przeżyć raka (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Daju Suzanne Friedman
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Vivante
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  352
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Zen dla każdego, czyli z rakiem da się żyć.

  Ta książka to doskonały i wdzięczny towarzysz każdego kto walczy z nowotworem. Autorka w przejrzysty, humorystyczny i praktyczny sposób udziela bezcennych wskazówek na to, aby osiągnąć spokój ducha, wspomóc ciało oraz zachować zdrowy umysł nawet podczas choroby. Porusza różne problemy – od straty włosów, bóli i zaparć, poprzez poczucie osamotnienia i rezygnacji. Szuka rozwiązań, które sprawią, że znów zaczniesz się uśmiechać i uwierzysz, że największa i najbardziej uzdrawiająca moc tkwi w tobie samym.

  Z książki dowiesz się jak:

  • zbudować zdrową rutynę, która oderwie cię od negatywnych myśli

  • rozpocząć praktykę medytacji, która pozwoli ci się wyciszyć oraz uzyskać spokój ducha

  • słuchać siebie i własnych potrzeb, aby rozpoznawać rzeczy, które najlepiej wspierają twoje leczenie oraz dobre kontakty z otoczeniem

  • odnaleźć w sobie siłę i radość życia

  Wiele niesamowitych rzeczy może się wydarzyć, kiedy stoimy na krawędzi. Zen to sztuka doświadczenia każdej chwili w głębokiej harmonii. Odnajdź swoje wewnętrzne światło oraz siłę, która pozwoli ci odzyskać utracony spokój.

  ______

  O autorce:

  Daju Suzanne Friedman – nauczycielka Zen, lekarka medycyny chińskiej oraz specjalistka terapii ruchem qigong. Profesjonalnie zajmowała się również akupunkturą i zielarstwem. Autorka książek nt. praktyk qigong oraz Zen. Wydała również zbiór haiku, który był wielokrotnie nagradzany w USA. Dwukrotnie pokonała raka, w trakcie ucząc się m.in. shakuhachi – gry na japońskim bambusowym flecie, a także aktywnie angażując się w ratowanie psów chihuahua z pseudohodowli. Spisane doświadczenia jak również porady dla pacjentów walczących z nowotworem zostały wydane po śmierci autorki w 2014 roku.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności