ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zatraceni (Tom 2). Toxic (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Rachel Van Dyken
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo JK
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  344
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Każdy kryje jakąś tajemnicę ... Gabe Hyde żyje na kredyt. Od czterech lat ukrywa swoją prawdziwą tożsamość przed światem, który niegdyś obsesyjnie go uwielbiał. Jeden niewłaściwy krok doprowadził go na skraj szaleństwa. krok, który na zawsze zmienił ścieżkę jego życia. Udawanie nie prowadzi do niczego dobrego,  zwłaszcza, gdy grasz kogoś innego przed tymi, którym najbardziej na tobie zależy. Ale gdyby ktoś kiedyś odkrył prawdę, to nie jego życie stanęłoby pod znakiem zapytania ale jej.

  Saylor nie nienawidzi mężczyzn. Tylko Gabea. Ten lekkomyślny, beztroski, w czepku urodzony gość to prawdziwa sól w jej oku. Który sprawia tylko, że wszystko coraz bardziej się gmatwa. Niestety, jest takie miejsce, w którym ich spotkania są nieuniknione. Dom opieki. Gdyby tylko tak się nawzajem nie pociągali Im bliżej są ze sobą, tym więcej pytań powstaje w Saylor. Bo Gabe coś ukrywa.

  Co się stanie, gdy te dwa światy na siebie wpadną? Dwa światy, które nigdy nie powinny się spotkać? Czy on zniszczy wszystkich, których kocha? Czy w końcu uzyska odkupienie, o którym marzy od czterech lat?

  Każdy kryje jakąś tajemnicę a ty?

  Druga część bestsellerowej serii Zatraceni. Może być czytana jako samodzielna powieść.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint