ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Z dzieckiem w świat wartości (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Irena Koźmińska
  Okładka książki/ebooka Z dzieckiem w świat wartości

  Okładka książki Z dzieckiem w świat wartości

  Okładka książki Z dzieckiem w świat wartości

  Okładka książki Z dzieckiem w świat wartości

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  224
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Ebook

  19,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Dlaczego trzeba i jak uczyć dziecko wartości? Okazywanie szacunku, uczciwość, odpowiedzialność, odwaga co zrobić, by nie pozostały one pustymi słowami. Odpowiedź na te pytania, i na wiele innych, znajdziecie w książce Z dzieckiem w świat wartości Ireny Koźmińskiej założycielki i prezesa Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom, inicjatorki sławnej kampanii społecznej, oraz Elżbiety Olszewskiej dyrektor programowej Fundacji. Książka ta powstała w oparciu o najnowsze badania i wieloletnie doświadczenie Ireny Koźmińskiej, jest napisana przystępnym językiem i zawiera wiele praktycznych porad dla rodziców, chcących zadbać o emocjonalny rozwój i szczęście swoich dzieci.

  To jest ważna książka dla mądrych i wrażliwych dorosłych, często pogubionych w dzisiejszym świecie. Daje im nie tylko wskazówki, ale przede wszystkim, pewność i nadzieję, że opierając swoje działania i kontakty z dzieckiem na wartościach, sprzyjają jego dorastaniu i przekształcaniu się w szczęśliwą dorosłą osobę ciekawą świata, ale i potrzebującą bliskości ludzi oraz umiejącą dawać to innym.

  Prof. dr hab. Anna Brzezińska, psycholog

  Siłą tej książki jest jej praktyczny charakter. Autorki, odwołując się do konkretnych doświadczeń oraz zmuszając do refleksji, pomagają rodzicom i wychowawcom nie tylko wprowadzić dzieci w świat wrażliwości moralnej i uczuciowej, lecz także uczyć je podejmowania właściwych decyzji.

  Tadeusz Gadacz, filozof, wicedyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN

  Ten wspaniały poradnik dla rodziców nie tylko przypomina nam o tym, jak ważne są wartości i jak łatwo się bez nich pogubić, ale też pokazuje, jak sprawić, aby wartości były żywe, praktykowane i dawały nam mocną podstawę do rozwoju i życia w zgodzie z nimi.

  Elżbieta Nerwińska dyrektor Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

  Wielkie wyrazy uznania należą się Autorkom za tę książkę, gdyż jest ona niezbędnym elementarzem postępowania z dziećmi. Jeśli dziecko w pierwszych latach życia nie przyswoi sobie, co znaczy: szacunek dla innych, uczciwość, odpowiedzialność, odwaga i sprawiedliwość, to nie będzie w stanie w dorosłym życiu na tych wartościach opierać swojego postępowania.

  Prof. dr hab. Andrzej Zoll, prawnik

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności