ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wskrzeszeni. Udokumentowana historia czterystu przywróceń do życia (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Albert J. Hebert
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Esprit
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  432
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Kiedy wszyscy stanęli przed bramą klasztorną, święty ukląkł obok martwego ciała dziecka i pochylił się nad nim, po czym wstał i uniósł ręce w modlitwie: Panie mój, nie zważaj na grzechy moje, lecz na wiarę tego człowieka, który błaga, by dane mu było znów zobaczyć syna żywego (). Ledwo wypowiedział te słowa, a chłopiec zaczął dawać oznaki życia i zadrżał.

  /fragment/

  Wskrzeszajcie zmarłych polecił Chrystus, posyłając Apostołów w wielką misję ewangelizacji świata. Jednak cudowny dar przywracania do życia otrzymało nie tylko Dwunastu. Święci Bernard z Clairvaux, Antoni Padewski, biskup Stanisław, Katarzyna Sieneńska czy Andrzej Bobola na przestrzeni wieków Bóg poprzez ich czyny potwierdzał, że jest władcą życia i śmierci. W tej książce znajdziesz prawdziwe historie opowiadające o najwspanialszych i najbardziej niezwykłych cudach, jakie miały miejsce w historii Kościoła. To dowody wielkiego heroizmu świętych, ale także wiary zwykłych ludzi, których żarliwe modlitwy poruszyły pełne miłości serce Boga.

  o. Albert Hebert marianin, wieloletni proboszcz i nauczyciel. Przez lata swojej posługi zajmował się mistycznymi doświadczeniami oraz cudami, jakie zostały dokonane w Kościele.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint