Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wilgoć, Pleśnie i Grzyby w budynkach (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Wydawnictwo:
  Verlag Dashofer
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  393
   
  PDF

  Tematyka

  Poradnik ten przeznaczony jest dla firm i osób, które chcą skutecznie zapobiegać lub likwidować zagrożenia biologiczne w budynkach. Kompleksowo omawia problematykę powstawania wilgoci, pleśni i grzybów we wnętrzach obiektów budowlanych. W poradniku zostały przedstawione metody diagnozowania i zwalczania zanieczyszczeń biologicznych. Szeroko omówiono także zagadnienia związane z utrzymaniem w budynkach właściwej wilgotności, która jest najważniejszym czynnikiem przy powstawaniu pleśni i grzybów. Wiele uwagi poświęcono więc wentylacji oraz metodom jej kontrolowania, a także problemom jakości powietrza wewnętrznego. W poradniku znalazły się także informacje na temat korozji mikrobiologicznej materiałów budowlanych wraz z opisem metod zapobiegania oraz usuwania objawów korozji.

  W publikacji znajdziecie Państwo informacje na temat:
  - Znaczenia wilgotności powietrza wewnątrz budynków
  - Zasad działania wentylacji naturalnej
  - Rodzajów grzybów i pleśni występujących w budynkach
  - Biokorozji materiałów budowlanych
  - Dostępnych na rynku środkach chemicznych do zwalczania pleśni i grzybów


  Poradnik stanowi niezbędną pomoc przy właściwym rozpoznaniu, doborze skutecznej metody zwalczenia oraz zapobieganiu powstawaniu pleśni i grzybów w budynkach!


  Korzyści

  Publikacja Wilgoć, Pleśnie i Grzyby w budynkach pomoże Państwu właściwie zdiagnozować problem powstawania zanieczyszczeń biologicznych w budynkach. Ułatwi to dobór odpowiedniej metody zwalczenia problemu, na podstawie wyczerpujących informacji zawartych w poradniku. Dzięki tej publikacji, dowiecie się Państwo również, jak skutecznie zapobiegać powstawaniu pleśni i grzybów w budynkach.

  Ten poradnik zagwarantuje Państwu dostęp do praktycznej i aktualnej wiedzy na temat problematyki zanieczyszczeń biologicznych w budynkach. Znajdziecie w nim Państwo bowiem:
  - Fachowe komentarze specjalistów
  - Rysunki, schematy, zdjęcia
  - Praktyczne wskazówki i porady


  Spis treści
  1. Wilgotność powietrza
  2. Wentylacja naturalna
  3. Czyszczenie przewodów wentylacyjnych
  4. Grzyby domowe i pleśnie
  5. Biokorozja nieorganicznych materiałów w budynkach
  6. Środki chemiczne dostępne na rynku


  Autorzy

  Publikacja w formie elektronicznej została przygotowana przez zespół specjalistów z wydziałów Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Autorzy, łącząc wiedzę teoretyczną z bogatym doświadczeniem zawodowym, stworzyli przystępnie napisany poradnik, z którego korzystanie będzie pomocne zarówno dla inżynierów, jak i osób niezwiązanych z branżą.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności