ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  W mocy wichru cz.1 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Agnieszka Hałas
  Wydawnictwo:
  RW2010
  Ocena:
  4.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  386
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Ostatni tom rewelacyjnego cyklu Teatr węży o Krzyczącym w Ciemności, czarnym magu, którego przeszłość skrywa cień.

  W świecie po Skażeniu, gdzie czarny dar czyni cię wyklętym i ściganym, każda maska, każda nowa tożsamość mogą zagwarantować bezpieczeństwo tylko przez krótki czas.

  Marshia Lavalle, która przez lata służyła Otchłani, musi się zmierzyć z konsekwencjami – i płaci wysoką cenę. Krzyczący w Ciemności jeszcze nie wie, że przypomnieli sobie o nim wrogowie z poprzedniego życia. Anavri musi nauczyć się posługiwać darem, którego nienawidzi. A w jednym z miast nad Zatoką Snów grasuje morderca.

  Co łączy tragedię, jaka rozegrała się przed laty w mieście ogarniętym zarazą, z człowiekiem w stroju błazna, który zabija kobiety lekkich obyczajów? I czy można wygrać z nieubłaganą logiką mówiącą, że w życiu czarnego maga każda więź prędzej czy później musi zostać zerwana?

  Jedno jest pewne – nie należy liczyć na szczęśliwe zakończenie.

  Z recenzji:

  „Na trzecią część Teatru węży czekałam niecierpliwie i jednocześnie z lekką obawą, czy autorce uda się uda się utrzymać poziom. Udało się – W mocy wichru to najlepszy z wszystkich tomów (a przecież już poprzednie były bardzo dobre). Dawno żadna historia tak nie trzymała mnie w napięciu, dawno tak nie bałam się o to, co stanie się z bohaterami. W mocy wichru przynosi sporo odpowiedzi (dotyczących na przykład przeszłości Krzyczącego w Ciemności), ale zostawia na szczęście jeszcze kilka otwartych furtek. Dlatego bardzo liczę na dalszy ciąg”.

  (Anna Kańtoch)

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności