Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  W kręgu zła (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Sylwia Milczarczyk
  Wydawnictwo:
  My Book
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  295
   
  ePub

  Ebook

  21,50 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Francesca Bianchin to młoda, atrakcyjna, pełna życia kobieta, która w drodze na uniwersytet ulega dość nietypowemu wypadkowi samochodowemu. Po trzech miesiącach Francesca, ku radości rodziny, wybudza się ze śpiączki. Szczęście jednak nie trwa zbyt długo, bowiem okazuje się, że dziewczyna jest całkowicie sparaliżowana.
  Wydaje się, że już nic nie może pogorszyć jej sytuacji, ale oto do szpitala przyjeżdża, nieświadomy zaistniałych wydarzeń, Quentin - jej "internetowy kochanek". Chłopak kuszony obietnicami spędzenia namiętnych nocy z piękną Włoszką nie jest w stanie zaakceptować jej obecnego stanu zdrowia. Nie pozostawiając żadnych złudzeń Quentin opuszcza salę szpitalną po to... by wrócić tam ponownie - tym razem z tajemniczymi puzzlami, które rzekomo mają moc uzdrawiania.
  Oboje z Francescą nie zdają sobie jednak sprawy, że właśnie rozpoczęli grę, w której stawką jest... życie. Jakie zasady obowiązują i co zrobić, by powstrzymać tę maszynę zła? Czy Francesca znajdzie w sobie wystarczająco sił, by stawić czoła koszmarnej rzeczywistości?

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności