Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  W grobie ci do twarzy (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Andrzej F. Paczkowski
  Wydawnictwo:
  E-bookowo
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  255
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi
  Marlena budzi się w karetce pogotowia z nożem w głowie. Następnie w szpitalu, gdzie stwierdza, że niczego nie pamięta. Nie wie kim jest, jak się nazywa, gdzie mieszka.
  Kobieta o rozmiarach wieloryba okazuje się jej matką, jednakże w jej zachowaniu coś się nie zgadza. W szpitalu dosyć często umierają ludzie a sama Marlena niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem nieznane niebezpieczeństwo. W ucieczce pomaga jej dziwna kobieta podająca się za najlepszą przyjaciółkę. Ich spotkanie prędko doprowadzi do konfliktów.
  Nie ulega watpliwości, że ktoś nastaje na życie Marleny, tylko z jakiego powodu? Kim jest jej mąż, którego widzi w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz przed stratą pamięci, widziano Marlenę na cmentarzu? W Wodzisławiu Śląskim pojawia się mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca. Ich drogi złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego...
  Aby rozwiązać zagadkę, Marlena musi sobie przypomnieć kim jest. Niestety nie będzie to takie łatwe a czas bardzo szybko ucieka.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności