ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Unwritten love. Dylogia Beloved #1

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Unwritten love. Dylogia Beloved #1 Joanna Wiśniewska - okładka ebooka

  Unwritten love. Dylogia Beloved #1 Joanna Wiśniewska - okładka ebooka

  Unwritten love. Dylogia Beloved #1 Joanna Wiśniewska - okładka audiobooka MP3

  Unwritten love. Dylogia Beloved #1 Joanna Wiśniewska - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Editio Red
  Serie wydawnicze:
  Beloved
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Druk:
  oprawa miękka

  Prawda, która kryje się za fasadą

  Violet Sullivan od najmłodszych lat jest zdana tylko na siebie. Zaraz po osiągnięciu pełnoletności wyprowadza się od znienawidzonego ojca, którego złe czyny doprowadziły do rozpadu rodziny. Dziewczyna przenosi się na obrzeża Nowego Jorku, gdzie wspólnie z najlepszą przyjaciółką – Rosie – wynajmuje niewielkie, przytulne mieszkanie.

  Choć zaharowuje się na śmierć, ledwo wiąże koniec z końcem, by móc pozwolić sobie na wykształcenie – i po prostu przeżyć. Pochłonięta studiami, ciężką pracą w nocnym klubie Inferno i opieką nad schorowaną matką, jest pozbawiona jakiegokolwiek życia towarzyskiego. A tym samym możliwości, jakie dają studia  i relacja z szaloną przyjaciółką, która jest największym wsparciem Violet.

  Pewnego feralnego wieczoru na jej drodze staje Gabriel Henderson, przystojny, inteligentny i niezwykle szarmancki biznesmen, który składa dziewczynie kuszącą propozycję. To oferta z kategorii „nie do odrzucenia”. Mężczyzna jest pewien, że Violet bez wahania na nią przystanie, a w podjęciu decyzji mają jej pomóc pieniądze – pokaźna suma w zamian za układ, w który miałaby z nim wejść.

  Oboje nie zdają sobie sprawy z tego, że układ, który ma trwać zaledwie pół roku, wymknie się spod kontroli i spowoduje spustoszenie w ich dotychczasowym, na pozór poukładanym życiu. 


  Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

  O autorze ebooka

  Joanna Wiśniewska - pochodzi z małej miejscowości na Podkarpaciu, od dziesięciu lat mieszka w Rzeszowie. Jest absolwentką studiów licencjackich na Politechnice Rzeszowskiej. W 2020 roku opublikowała na platformie Wattpad swoje pierwsze opowiadanie, po trzech latach od tamtego wydarzenia debiutuje powieścią You are my desire. W wolnych chwilach zamyka się w czterech ścianach i tworzy nowe historie, którymi chętnie dzieli się z czytelnikami; jej ulubionym gatunkiem są romanse. Miłośniczka kawy i roślin domowych.

  Joanna Wiśniewska - pozostałe książki

  Editio Red - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint