ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Time Riders. Jeźdźcy w czasie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Alex Scarrow
  Wydawnictwo:
  Zielona Sowa
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 4
  Stron:
  432
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Czy uda im się przywrócić dawny bieg historii?

  Liam O’Connor powinien zginąć na morzu w 1912 roku. Maddy Carter powinna umrzeć w katastrofie lotniczej w 2010 roku. Sal Vikram powinien zginąć w pożarze w 2029 roku. Jednak na chwilę przed wydaniem ostatniego tchnienia pojawił się przed nimi ten sam tajemniczy mężczyzna, który wypowiadał zawsze te same słowa: „Złap mnie za rękę…” Nastolatkowie wyrwani z rąk śmierci mieli wybór: albo zginą zgodnie ze swoim przeznaczeniem, albo wstąpią do elitarnej, sekretnej organizacji Time Riders, której zadaniem jest ochrona świata przed zmianami jakie powodują niekontrolowane podróże w czasie. Od tej pory spędzają czas na szkoleniach, treningach i poznawaniu różnego rodzaju urządzeń, które pomogą im ocalić historię. 

  (…) Odwrócił się i zobaczył stojącego w górze korytarza, zanurzonego po kostki w wodzie mężczyznę, który trzymał się poręczy, aby nie stoczyć się w dół.
   Liamie O’Connor!
  – Utknęliśmy! – odkrzyknął Liam. – Nie ma stąd wyjścia! – Jego głos przeszedł w pisk.
   Liamie O’Connor – spokojnie powtórzył mężczyzna.
  – Słucham?
   Wiem, kim jesteś, chłopcze.
   Ha? Musimy…
  Na twarzy mężczyzny pojawił się uśmiech.
  – Słuchaj, Liamie – powiedział, patrząc na zegarek. – Zostały ci niecałe dwie minuty życia. – Nieznajomy spojrzał na waniliowe, metalowe grodzie pokładu E. – Kadłub złamie się za jakieś półtorej minuty. Dziób, większa część statku, w której się znajdujemy, zatonie pierwszy, pójdzie na dno jak kamień. Rufa utrzyma się na powierzchni może minutę dłużej, po czym podąży naszym śladem: półtorej mili w dół.
  – Nie, proszę. Nie, nie, nie – wyjęczał Liam, czując napływające do oczu łzy (…)

                                                                                            Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint