ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ta druga

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Sarah Pinborough
  Ta druga Sarah Pinborough - okładka ebooka

  Ta druga Sarah Pinborough - okładka ebooka

  Ta druga Sarah Pinborough - okładka audiobooka MP3

  Ta druga Sarah Pinborough - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Biblioteka Akustyczna
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  12 godz. 56 min.
  Czyta:
  Ewa Abart
   
  Audiobook w mp3

  Mawiają, że "kto raz zdradził, zawsze będzie zdradzał". Marcie Maddox pracowała bardzo ciężko, by dotrzeć tam, gdzie się znalazła dzięki sekretnemu romansowi, który zaczął jej nowe życie. Jednak w świecie ekskluzywnych klubów, jachtów i wspaniałych rezydencji w Savannah niełatwo się utrzymać - mimo że Marcie bardzo się stara. Niełatwo jest jej również utrzymać zainteresowanie męża, Jasona.

  Gdy szef Jasona wraca z podróży do Londynu, wszyscy są zaskoczeni pamiątką, jaką z niej przywozi: nową, seksowną żoną, młodziutką panią Williamową Radfordową IV. Atrakcyjna, absolutnie fantastyczna i czarnoskóra Keisha szybko uzurpuje sobie miejsce pięknej drugiej żony, zajmowane dotąd w towarzystwie przez Marcie... która wkrótce dostrzega, że gdy Keisha i Jason są razem w jednym pomieszczeniu, między nimi iskrzy. Zaczyna się robić gorąco.

  Zemsta najlepiej smakuje na zimno, ale w upalnym klimacie Savannah krew buzuje w żyłach tak mocno, że tego lata może zawrzeć, doprowadzając do morderstwa.

  O autorze ebooka

  Sarah Pinborough to autorka bestselleru z listy Sunday Timesa i New York Timesa - thrillera psychologicznego Co kryją jej oczy, na podstawie którego został nakręcony serial Netflixa, i ponad 20 innych powieści. Prawa do jej książek zostały sprzedane do ponad 25 krajów na całym świecie. Pinborough została wyróżniona w latach 2010 i 2014 jako kandydatka do nagrody Crime and Thriller Book of the Year przyznawanej w ramach British Book Awards; zdobyła również nagrodę British Fantasy Award w kategorii najlepsza powieść (była nominowana do nagrody w tej kategorii czterokrotnie). Thriller Ta druga (2020) został doceniony przez jednego z dużych amerykańskich producentów telewizyjnych, zamierzającego zaadaptować powieść na serial. Autorka pisze również scenariusze dla BBC. Mieszka w Anglii.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint