ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  SuperBetter. Życie to gra, naucz się wygrywać (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jane McGonigal
  Ocena:
  5.5/6  Opinie: 2
  Stron:
  480
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Na czym polega fenomen gry SuperBetter?

  Jace McGonigal pewnego dnia doznała wstrząśnienia mózgu. Konsekwencje tego zdarzenia wpłynęły na jej późniejsze funkcjonowanie. Nie mogła już dalej pracować jako projektantka gier. Do tego pojawiły się lęki, depresja i myśli samobójcze. Jednak autorka książki SuperBetter. Życie to gra, naucz się wygrywać, nie poddała się. Zamiast tego postanowiła zamienić swoje życie w grę, która pomoże jej uodpornić na emocjonalne załamania. Tak powstała gra SuperBetter. Autorka przekonuje nas, że granie w gry zmienia nasze reakcje na stres, wyzwania i ból. Obudzenie w sobie gracza w realnym życiu oznacza uruchomienie zasobów optymizmu, kreatywności, odwagi i determinacji. 

  (…) A teraz wyzwanie: masz pięć minut na wykonanie czterech zadań, które zmienią twoje życie.
  Nie bój się, to łatwiejsze, niż się wydaje. Mógłbyś być zaskoczony, jak różne osoby wykonały te same cztery zadania – włączając w to Oprah Winfrey, legendarnego deskorolkarza i przedsiębiorcę Tony’ego Hawka oraz pułkownika Bata Mastersona, głównego lekarza amerykańskich sił zbrojnych. Jeśli im się udało, tobie też się uda.
   to cztery pierwsze zadania, przed którymi staje każdy gracz SuperBetter. Mogę zapewnić, że jeśli uda ci się zrobić wszystkie, za mniej więcej pięć minut będziesz silniejszy niż wcześniej – psychicznie, emocjonalnie, fizycznie i społecznie. (I lepiej zrozumiesz, w jaki sposób ta książka może pomóc rozwinąć twoje mocne strony gracza).
  Gotowy do gry? No to jedziemy! (…) 

                                                                                                 Fragment książki        

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint