Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Stres kobiecy - nowe spojrzenie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Georgia Witkin
  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy REBIS
  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy REBIS
  Ocena:
  4.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  416
  Druk:
  oprawa twarda
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Georgia Witkin nadała nowy kształt swojemu największemu bestsellerowi! Dlaczego? Dlatego że kobiety XXI wieku stają przed nowymi wyzwaniami a zatem muszą sobie radzić ze stresami, których nie znały poprzednie pokolenia!

  Z badań od dawna wynika, że istnieją takie rodzaje stresów, które najczęściej lub wyłącznie dotyczą kobiet. A oto mamy nowe ich źródła jak choćby powrót dorosłych dzieci do domu rodzinnego czy utrata pracy związana z kryzysem gospodarczym.

  Autorka z dużym wyczuciem i empatią zwraca się do kobiet w każdym wieku, od okresu dojrzewania po dojrzałość, podejmując tematy, które są im bliskie i stanowią potencjalne źródło stresów: zdrowia, miłości, seksu, życia rodzinnego i pracy zawodowej, wychowania dzieci, starzenia się i wiele innych; podaje też wypróbowane w trakcie swojej praktyki sposoby radzenia sobie z typowo kobiecymi problemami.

  Georgia Witkin jest profesorem psychiatrii, dyrektorem programu badań nad stresem i wicedyrektorem programu badań nad menopauzą w Mt. Sinai School of Medicine w Nowym Jorku. W Fox News Channel prowadzi popularny program poświęcony stresom. Napisała kilka książek, m.in. opublikowany przez Dom Wydawniczy REBIS Stres męski.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności