ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »
  Wydawnictwo:
  Plectrum
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  334
  Dostępne formaty:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Niezależnie od długości i szerokości geograficznej, nic nie wzbudza takich emocji jak sport. A sport połączony z namiętnością to prawdziwa mieszanka wybuchowa.

  „Sportowe love” to dziewięć opowiadań, które na długo zapiszą się w pamięci czytelników. Te pełne pasji nowele przeniosą Was na boisko do koszykówki, do oktagonu MMA, na bokserski ring, do piłkarskiej szatni czy na kort tenisowy. Różnorodność dyscyplin sportowych, wokół których toczy się akcja poszczególnych opowieści, dostarczy Wam całej gamy uczuć i zapewni ogrom niezapomnianych wrażeń. Dokładnie tak jak Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie.

  Dziewięć wspaniałych autorek.
  Tyleż samo intensywnych historii.
  Sport ukazany z innej perspektywy niż dotychczas.

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Aleksandra Możejko ― z zamiłowania do książek w 2019 roku zaczęła zamieszczać swoje teksty na Wattpadzie, obecnie ma na koncie siedemnaście publikacji na tym portalu. Zadebiutowała powieścią Dzieci mafii. Elena; do Eleny bardzo szybko dołączyli jej siostra Olivia i brat Nicolas. Jej opowiadania można także znaleźć w antologii charytatywnej Sportowe love i w zbiorze Zakochane święta.

  Dakota Arizona, Alexandra Mroczkowska, Ewa Pirce, Ewa Maciejczuk, Agnieszka Kowalska-Bojar, K.E. December, K. Hellishdeer, Aleksandra Możejko, Alicja Wlazło - pozostałe książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint