ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  SIBO. Jak z nim żyć, jak je leczyć?

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Katarzyna Dziurska
  Wydawnictwo:
  Słowne
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  240
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  SIBO to niepozorny, ale naprawdę twardy przeciwnik. By go pokonać, potrzebujesz nie tylko mądrego lekarza, ale przede wszystkim cierpliwości, determinacji i gotowości do wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie. To trudne, ale możliwe.

  Kasia Dziurska, sportsmenka i trenerka fitness, w trakcie treningów do Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami zauważyła u siebie spadek formy i nastroju, a także dokuczliwe dolegliwości gastryczne.

  Zdiagnozowana u niej choroba Hashimoto nie tłumaczyła problemów brzusznych. Odpowiedzialne za nie okazało się SIBO nowa, nieznana choroba, której istnienie negowali napotkani gastrolodzy.

  Sportsmenka opowiada, jak trudno znaleźć lekarza doświadczonego w leczeniu SIBO oraz jak przejść przez długotrwałe i skomplikowane leczenie i wymagającą dietę. Dziś, po kilkunastu miesiącach zmagania z chorobą, cieszy się dobrym samopoczuciem, energią i płaskim brzuchem.

  Oprócz historii Kasi książka zawiera również wywiady ze specjalistami (lekarzem, dietetykami, naturoterapeutą, psychologiem, fizjoterapeutą-osteopatą), które pomagają zrozumieć, czym jest SIBO, jak je zdiagnozować, skąd się bierze oraz co zmienić w dotychczasowym życiu, by z nim wygrać. Dodatkowo znajdziecie tu przepisy na smaczne dania zgodne z zaleceniami diety low FODMAP oraz przepisy na potrawy wspomagające zdrowie jelit, a także dzienniczek samoobserwacji ułatwiający powrót do zwykłej diety.

  Wybrane bestsellery

  Słowne - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint