ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Seks, nie miłość

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Vi Keeland
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Kobiece
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Kobiece
  Ocena:
  4.2/6  Opinie: 5
  Stron:
  416
  Czas nagrania:
  10 godz. 0 min.
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Adorator, który nie odpuszcza oraz kobieta, które odrzuca zaloty. Ona ucieka, on nie daje za wygraną. Mężczyzna, który pragnie zdobyć kobietę oraz kobieta, która nie chce dać się złapać w sidła. Pożądanie oraz gorący seks, czy na tej podwalinie można zbudować miłość?

  Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju hotelowym. Kobietaod razu wiedziała, że to typ faceta, który łamie serca i nie angażuje się w poważniejsze związki. Poza tym sama nie szuka miłości, ma wystarczająco dużo problemów po rozwodzie. Dlatego też zdecydowała się pozostawić „łowcę” z fałszywym numerem telefonu.

  Dziewięć miesięcy później znów się spotykają. Natalia ponownie próbuje zrobić psikusa zarozumiałemu adoratorowi i podaje mu numer swojej matki. Jednak tym razem Hunter tak łatwo nie da się zbić z tropu. Tym bardziej, że ma propozycję nie do odrzucenia…

  Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość?

  Nowa, rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland!

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Vi Keeland pochodzi z Nowego Jorku. Pracuje jako prawniczka, ale sławę zyskała jako autorka uwielbianych bestsellerów New York Timesa i USA Today. Autorka ma w swom dorobku takie bestsellery jak EGOmaniac, powieści z cyklu MMA fighter, w skład której wchodzą części: Walka, Szansa i Przebaczenie; czy też romanse napisane wspólnie z Penelope Ward: Drań z Manhattanu, Playboy za sterami, Milioner i bogini, Słodki drań, Zbuntowany dziedzic i inne. 

  Ogromna popularność sprawiła, że książki Keeland tłumaczone są obecnie na ponad dwadzieścia języków, a łączny nakład sprzedanych tytułów wynosi sporo ponad milion egzemplarzy. Pisarka swojego przyszłego męża poznała już w wieku sześciu lat i jak zapewnia - ich uczucie jest wciąż bardzo żywe. Para ma trójkę dzieci i mieszka w Nowym Jorku. 

  Vi Keeland - pozostałe książki

  Wydawnictwo Kobiece - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint