ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Radzę Sobie - Holistycznie o stresie

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  56
  Dostępne formaty:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Możesz oswoić swój stres.

  Praca nad skutecznym radzeniem sobie to praca nad stylem życia i sposobem patrzenia na rzeczywistość. Obecność stresu jest znakiem naszych czasów. Dlatego zamiast namawiać cię do pozbywania się stresu opowiadam o tym jak go okiełznać!

  • Stres blokuje twoją kreatywną energię, pochłania siły i utrudnia czerpanie radości?
  • Masz wrażenie, że wszyscy wokół ogarniają życie w ciągłym biegu, a ciebie to zwyczajnie przytłacza?
  • Nie masz pomysłu jak miałabyś się “po prostu zrelaksować”?

   

  Zadam ci pytania, które pomogą ci zrozumieć twój stres.

  Kluczem do skutecznego radzenia sobie jest zrozumienie reakcji twojego organizmu i tego co się dzieje w twoim umyśle. Rozpracowuje więc trudne medyczne terminy i pokazuję ci gdzie i w jaki sposób możesz przejąć kontrolę.

  Każdy jest inny, dlatego poznasz różne sposoby na stres i znajdziesz to co działa u ciebie - twoje potrzeby są ważne!

  Konkretne sposoby
  • Otrzymujesz konkretne techniki radzenia sobie w sytuacjach stresowych, kiedy mimo nerwów musisz wykonać dane zadanie.
  Praktyczna wiedza
  • Dzielę się twórczymi sposobami radzenia sobie, które możesz wpleść w swoją codzienność.
  Motywacja
  • Otrzymasz solidną dawkę motywacji i wsparcia w procesie swojej zmiany.

   

  Kto napisal e-booka?

  Cześć, nazywam się Marta Dziekońska. Jestem psychologiem i pracuję ze sportowcami. Jestem też joginką i podróżniczką. W tej książce zebrałam wszystko to czego nauczyłam się o radzeniu sobie ze stresem czerpiąc wiedzę z obu tych światów. Zachodu i Wschodu.

  W 2017 pojechałam w podróż, dzięki której zmieniło się całe moje życie. Z nieśmiałej studentki wyrosłam na wrażliwą, otwartą, świadomą kobietę chwytającą życie za grzywę. Uczyłam się pilnie i wiele wyniosłam z życiowych lekcji.

  Pracuję w sporcie - gdzie moi zawodnicy stykają się ze stresem na co dzień. Wspieram też osoby spoza sportu w życiowych zmianach, korzystając z technik dialogu motywującego. Być może wkrótce będę się mogła nazywać terapeutką.

   

  Żeby posiąść tak szeroki zakres wiedzy o stresie, trzeba by przeczytać dziesiątki artykułów, co najmniej dwie książki, a najlepiej wpaść jeszcze na kilka uniwersyteckich wykładów (robiąc dużo notatek). Można też po prostu przeczytać tego krótkiego ebooka i regularnie do niego powracać.

  Weronika Zimna

   

  W ebooku podobała mi się jego przystępność, a solidna psychologiczna wiedza napisana jest lekko i zwięźle, bez zamęczania czytelnika teoriami i podejściami. Ćwiczenia z kolei są tak elastyczne i łatwe że każdy będzie mógł modyfikować je wedle uznania i potrzeb. Jako psycholog uważam że jest to świetne narzędzie do pracy z samym sobą, a takich nigdy mało!

  Olga Dzieciuch

   

  Tylko tutaj dostaniesz w gratsie - self-care bingo do wydrukowania oraz planner dnia, który możesz wykorzystać, wtedy, kiedy potrzebujesz!

   

  Wybrane bestsellery

  SELF-PUBLISHER - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint