ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Przewodnik po dorastaniu (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Dr Christian Jessen
  Okładka książki/ebooka Przewodnik po dorastaniu

  Okładka książki Przewodnik po dorastaniu

  Okładka książki Przewodnik po dorastaniu

  Okładka książki Przewodnik po dorastaniu

  Wydawnictwo:
  Burda Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  96
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Rozmowy o dojrzewaniu, przykrym trądziku młodzieńczym, seksualności i zmianach w ciele, choć niezmiennie budzą zakłopotanie, są nieodłącznie związane z przemianą dziecka w dorosłego człowieka.

  Poradnik porusza wszystkie klasyczne kwestie dotyczące zmian fizycznych, ale dotyka też współczesnej problematyki, między innymi bezpieczeństwa w Internecie. Ważne zagadnienia takie jak dojrzewanie, odżywianie się, seks, seksualność, poczucie własnej wartości, postrzeganie siebie, zdrowie fizyczne i emocjonalne zostały przedstawione w sposób przystępny zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

  Doktor Christian Jessen jest specjalistą od radzenia sobie z takimi problemami rozprawia się z nimi w telewizyjnym programie Wstydliwe choroby. Ponadto ma wieloletnie doświadczenie lekarskie, pracuje jako prezenter i dziennikarz, udzielając porad wielu milionom ludzi na całym świecie. Dzięki jego rozsądnym, zrozumiałym poradom dziewczynom i chłopcom łatwiej jest wkroczyć w zdrową, szczęśliwą dorosłość.

  Możesz po prostu położyć tę książkę na stoliku w pokoju lub przejrzeć ją razem z dziećmi cokolwiek zrobisz, ułatwisz życie sobie i im. Ta lektura na pewno przyda się w każdym domu, w którym mieszka młodzież poniżej piętnastego roku życia.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint