ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Poszukaj w sobie. Zaskakujący sposób na sukces i szczęście (oraz pokój na świecie)

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Chade-Meng Tan
  Wydawnictwo:
  Galaktyka
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  272
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Ta książka prezentuje jeden z najistotniejszych punktów widzenia kultury Google że jeden człowiek z dobrym pomysłem może zmienić świat.

  Eric Schmidt, prezes Google

  Książka wyjawia, co kryje się za światowym sukcesem firmy Google. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie uwolnić się od przestarzałych wzorców postępowania i systemów myślenia.

  Chade-Meng Tan to jeden z najwcześniej zatrudnionych inżynierów Google, którego zadaniem jest nauczenie najlepszych i najzdolniejszych pracowników stosowania techniki uważności i inteligencji emocjonalnej w życiu i pracy.

  Poszukaj w sobie pomoże ci radzić sobie ze stresem, polepszyć samopoczucie, poprawić koncentrację i kreatywność, rozwinąć w sobie większy optymizm i wytrwałość oraz nawiązywać zdrowe relacje z innymi.

  Autor uczy nas, jak pielęgnować w sobie radość, a jednocześnie odnosić sukcesy w codziennej pracy. Chade-Meng pisze: Niektórzy kupują książki, aby nauczyć się z nich, jak zaskarbić sympatię innych, a niektórzy po to, aby dowiedzieć się, jak odnosić więcej sukcesów. Książka, którą trzymasz w rękach, nauczy cię jednego i drugiego.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint