ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Opinie czytelników - Z plecakiem przez świat. Vademecum podróżnika (7)

  5.5

  2021-11-04
  Paulina
  świetna książka z praktycznymi poradami, napisana w przejrzysty i przyjemny sposób
  2022-06-16
  Sławomir
  Przyjemnie się czyta. Dużo ciekawostek z całego świata. Ładne ilustracje podkreślające doświadczenie autorki. Można polecić każdej osobie myślącej o podróżowaniu z plecakiem.
  2020-12-30
  bez podpisu
  Bardzo fajna książka dla ludzi zaczynających swoją przygodę z podróżowaniem. Dużo rzetelnych informacji, różne sposoby na radzenie sobie w niecodziennych sytuacjach, podaje też inne źródła do których warto zajrzeć przed wyjazdem. Przyjemnie się czyta, bo oprócz informacji opisuje też sytuacje z życia wzięte, z dużą ilością humoru i dystansem. Jeśli ktoś planuje podróż, a ma obawy czy sobie poradzi, polecam przeczytać na uspokojenie!
  2016-09-09
  bez podpisu
  Znakomita książka dla podróżników i nie tylko.Bardzo ciekawie napisana i bardzo przydatna.
  2021-09-29
  bez podpisu
  Ciekawa książka. Autorka wyjaśnia w przystępny sposób na swoich przykładach jak uniknąć błędów związanych z podróżowaniem
  2017-01-24
  bez podpisu
  Bardzo polecam lekture tej ksiazki. Zawiera wiele cennych rad, przestrog lecz takze ciekawych zabawnych historii z życia wzietych.
  2022-07-13
  bez podpisu
  Bardziej podobały mi się anegdoty z podróży niż same porady, które były dość oczywiste. Przydatne mogłyby być dla kogoś kto nie ma pojęcia i doświadczenia w podróżowaniu, ale z kolei czy taka osoba weźmie plecak i pojedzie w nieznane?
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint