ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Adam Szustak OP
  Okładka książki/ebooka Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt

  Okładka książki Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt

  Okładka książki Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt

  Okładka książki Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt

  Zajrzyj do książki

  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy Rafael
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  36
  Czas nagrania:
  5 godz. 1 min.
   
  Audiobook w mp3

  Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy.

  Zestaw stanowi książka pod tytułem Nocny Złodziej oraz dwie płyty z pełnym nagraniem rekolekcji.

  Daj Bogu TERAZ działać w swoim życiu.

  Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu. Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma mowy o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz.

  Pierwsza to dziewięć konferencji poruszających krótko, ale precyzyjnie tematy związane z poszczególnymi obszarami naszego życia. Każdy odcinek kończy się wspólną modlitwą. Jest to wołanie, aby Bóg zaczął działać tu i teraz w Twoim życiu.

  1) Złodziej

  Dlaczego powinieneś posłuchać lub ponownie wrócić do rekolekcji? Dlaczego nadszedł czas, aby zrealizować wspaniały plan Twojego życia, a nie tkwić w ciemności, lenistwie i opieszałości?

  2) Noc

  W jakim momencie Bóg chce zawrzeć z Tobą przymierze? Może tak jak z Abramem w wielkim jego pogubieniu, strachu i trudnych wspomnieniach z przeszłości?

  3) Samotność

  O trudnych relacjach i przeraźliwej samotności oraz o tym, gdzie każdy opuszczony ma iść, by się ogrzać

  4) Miłość

  Historia wielkiej radości i totalnego szaleństwa z Twojego powodu..., na które czeka sam Bóg (!!).

  5) Niewola

  Słowo o tych i dla tych, którzy są uzależnieni od innych ludzi. O chorych relacjach i konkretnym sposobie na wydostanie się z tego typu powiązań.

  6) Ślepota

  O tym, jak widzieć świat takim, jaki jest. O wyjściu ze zła i totalnego pomieszania, które dosięga nasze życie.

  7) Uzdrowienie

  O tym, dlaczego nieustannie przez nasze życie przechodzi anioł zagłady i co jest jedyną ochroną przed nim i przed wszelkim nieszczęściem. Cudowna historia uzdrowienia oraz modlitwa za tych, którzy nie widzą ratunku w swoim życiu.

  8) Furtka

  Kroki do radykalnego odcięcia się od zła oraz dowody na to, że... sami nie potrafimy tego zrobić.

  9) Rozrzutność

  Nagranie w szczególności dla tych, którzy mają za dużo spraw, za dużo ludzi wokół, za dużo rzeczy do załatwienia. Słowo o Bogu, który dociera z mocą bez względu na czas i miejsce słuchania tego nagrania, oraz wielka modlitwa za każdego, kto słucha Nocnego Złodzieja.

  Na drugą część składają się trzy kazania i trzy długie konferencje z licznymi przykładami, które z łatwością można odnieść do swojego życia.

  ~  O prawdziwym bliskowschodnim mydle.

  ~  O braku wiary.

  ~  O dnie studni.

  ~  O owcach w cętki.

  ~  O Bogu skaczącym.

  ~  O niemożliwym.

  ~  O genialnym Złodzieju.

  O AUTORZE: 

  Adam Szustak OP  dominikanin, ceniony rekolekcjonista, głoszący słowo Boże z niezwykłą mocą. Sposób mówienia, głęboko przemyślane treści oraz niecodzienne spojrzenie na świat sprawiają, że tysiące ludzi regularnie wsłuchuje się w jego nauczanie.

  O REKOLEKCJACH NOCNY ZŁODZIEJ

  Nocny Złodziej to rekolekcje, które w pierwszym miesiącu zostały odsłuchane około 500 000 razy. Lotem błyskawicy nauczanie rozeszło się po 110 krajach świata, w których Polacy sami odsłuchiwali nagrania i przekazywali je dalej. Rekolekcje stały się przyczyną wielu wspaniałych zmian w życiu słuchaczy, o czym świadczą tysiące listów i świadectw.

  To Słowo chce przyjść rozwiązać to, co zaplątane; chce Cię uwolnić.

  o. Adam Szustak

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności