Niechciane przeznaczenie Szymon „Niornu” Biadasz
- Autor:
- Szymon „Niornu” Biadasz
- Wydawnictwo:
- Novae Res
- Ocena:
- Stron:
- 342
- Dostępne formaty:
-
ePubMobi
Opis
książki
:
Niechciane przeznaczenie
Nie uciekniesz przed przeznaczeniem. Zawsze cię odnajdzie.
Salv wiedzie spokojne życie w Japonii - kraju zjednoczonym pod szlachetnym sztandarem projektu GAIA. Wierzy w obiecywany pokój i stabilność, dopóki do jego domu nie wkraczają ludzie w czerni.
W jednej chwili świat, który znał, rozpada się na jego oczach. Razem z przyjaciółką - Mei - musi uciekać przed tajemniczą organizacją, która nie cofnie się przed niczym, by ich schwytać.
Salv nie wie, dlaczego stał się jej celem, ale jest pewien jednego: jego poukładana codzienność stanowiła iluzję. Kłamstwo. I teraz musi walczyć, by ujść z życiem.
Ratunkiem okazuje się mistyczny portal, który niespodziewanie przenosi Salva i Mei do miejsca pełnego magicznych istot, pradawnej broni i... elfów. W tej obcej rzeczywistości muszą zmierzyć się z przeznaczeniem, na które nie są gotowi.
Czy tajemniczy świat okaże się dla nich wybawieniem... czy kolejną śmiertelną pułapką?
Wybrane bestsellery
Novae Res - inne książki
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Książka drukowana

Oceny i opinie klientów: Niechciane przeznaczenie Szymon „Niornu” Biadasz
(0)