ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nie oddam szczęścia walkowerem (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  464
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Nigdy nie wiadomo, co los przygotował za życiowym zakrętem. Warto się jednak odważyć, by to sprawdzić zwłaszcza jeśli ma się wsparcie najlepszej przyjaciółki.

  Zwariowana, słodko-gorzka opowieść o miłości, sile przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia.

  Bohaterki to trzydziestoparolatki, które po latach oddalenia przypadkowo wpadają na siebie w sklepie z odzieżą używaną.

  Oto Magda redaktorka w piśmie katolickim, której małżeństwo właśnie się z hukiem i wstydem rozpadło, poznaje Wiktora. Targana dylematami moralnymi, bezradnie się zakochuje i wdaje w romans, który jest rozbujaną huśtawką emocji. Wiktor długo nie potrafi się zdecydować, czy chce stworzyć z Magdą związek, czy wieść życie lekkoducha i bawidamka.

  Oto Jagoda która na łamach prasy kobiecej radzi czytelniczkom w sprawach sercowych. Modelowa matka i żona skrzętnie skrywa przed światem, a także samą sobą, że jej małżeństwo to farsa.

  Do czasu. Pewnego dnia niewinny czuły gest dawnego znajomego obudzi w niej pragnienia, o które się nawet nie podejrzewała. Wtedy mąż postanawia poprawę i proponuje jej wspólną terapię dla dobra ich związku i rodziny.

  Ale jak zapomnieć o Jerzym?

  Rusza lawina zdarzeń. Przez niemal rok kobiety przeżywają swe miłości i rozterki, którymi dzielą się w mailowych relacjach.

  Świetna, nietypowa powieść, w której i łez, i uśmiechów jest pół na pół. Denerwuje tylko to, że nie można przestać czytać"

  Maria Ulatowska

  Opowieść dla kobiet, ale i mężczyźni mogliby się z niej wiele nauczyć. Bo przecież wszyscy chcemy być szczęśliwi i staramy się tylko o te chwile szczęśliwości walczyć. Nie można wszak się poddawać i oddawać szczęścia walkowerem.

  Agnieszka Lingas-Łoniewska

  Niesamowita opowieść o szukaniu, o radości odkrywania i smutku spełnionej baśni. O przyjaźni i miłości, którym niekiedy warto podarować drugie życie.

  Magdalena Kordel

  Paulina Płatkowska absolwentka Katedry Teorii Literatury, Teatru i Filmu na Uniwersytecie Łódzkim; pracuje w  branży wydawniczej od czwartego roku studiów. Prywatnie mama Zosi i Tereski, partnerka Waldka.

  Agnieszka Jeż absolwentka filologii polskiej i bałtyckiej na Uniwersytecie Warszawskim, od lat związana z branżą wydawniczą. Prywatnie mama Kaliny, Jeremiego i Jagody, żona Andrzeja.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności