ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Mięśnie dna miednicy. Przygotowanie do porodu

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Katarzyna Bramańska
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  37
  Dostępne formaty:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Gratuluję Tobie, bo skoro się tu spotykamy to oznacza, że oczekujesz narodzin swojego dziecka. Prawdopodobnie chcesz jak najlepiej powitać maleństwo na świecie i dobrze przeżyć poród.

  Ten e-book jest adresowany do par, ale to Ty, Mamo oczekująca narodzin jesteś w jego centrum. To Ty potrzebujesz nauczenia się uważności na siebie, wsłuchania w potrzeby ciała i przygotowania tkanek na poród. Ty decydujesz kiedy i jakie ćwiczenie robisz. Wzajemne wsparcie partnerów, to bezcenna wartość dla Waszej rodziny i warto je sobie okazywać do czego Was zachęcam w ćwiczeniach zawartych w tym poradniku.

  Szczera intencja doświadczenia porodu, zamiast planowania go w punktach, to pierwszy i najważniejszy krok w przygotowaniu do narodzin. Ten zbiór ćwiczeń i technik pracy z ciałem ma rozwijać Twoją świadomość siebie. Będąc w kontakcie ze swoim ciałem możesz być sprawcza w porodzie i przeżywać go w zgodzie ze sobą. Znajdziesz tu także konkretne techniki rozluźniające mięśnie dna miednicy, oraz sposoby pracy ze stopami i twarzą, bo całe ciało stanowi integralną całość.

  Wybrane bestsellery

  SELF-PUBLISHER - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint