Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  meLady 01 (6) 2016 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Zespół redakcyjny
  Wydawnictwo:
  Bernardinum
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  163
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Ebook

  7,89 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Misją czasopisma jest inspirować kobiety do tego, by spełniały swoje marzenia. Przekonywać, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych dla tych z nas, które wierzą w siłę swych marzeń. Zachęcać do podejmowania odważnych decyzji. Pokazywać, że można być kobietą sukcesu, kobietą z klasą, ceniącą wartości i dbającą o swoje wnętrze. Chcemy utwierdzać w przekonaniu, że wystarczy spojrzeć na wszystko z odpowiedniej j perspektywy, by zobaczyć w życiu promienie słońca.


  Czas, miłość, uśmiech, dobre słowo, radość, wdzięczność – to tylko kilka z darów, jakimi obdarzamy innych ludzi. Niekoniecznie pieniądze i drogie prezenty, ale właśnie podarunek z serca, który jest cząstką nas dla innych, jest tym czymś, co daje nam satysfakcję, a naszemu życiu nadaje sens. Każdego dnia, świadomie bądź nie, dajemy innym fragment siebie. Biblijna zasada: „Dając, otrzymujemy” jest doskonałym podsumowaniem sytuacji, w której obdarzając innych, wzbogacamy siebie. Uśmiech na twarzy drugiego człowieka w podziękowaniu za do­bre słowo, jakim go obdarzyliśmy wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Radość bliskiej osoby, której podaliśmy pomocną dłoń, budzi naszą radość.

  Nick Vujicic powiedział: „Największą satysfakcję odczuwamy wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie”. Nasze powołanie, życiowa misja to nic innego, jak dzielenie się z drugim człowiekiem naszymi talentami, darami, które Bóg złożył w naszym sercu. Idealnym rozwinięciem myśli przewodniej tego wydania „meLADY” są słowa modlitwy św. Franciszka:

  (…) Abyśmy siali miłość tam, gdzie panuje nienawiść;

  Wybaczenie tam, gdzie panuje krzywda;

  Jedność tam, gdzie panuje zwątpienie;

  Nadzieję tam, gdzie panuje rozpacz;

  Światło tam, gdzie panuje mrok;

  Radość tam, gdzie panuje smutek.

  (…) Nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać;

  Nie tyle szukać zrozumienia, co rozumieć;

  Nie tyle szukać miłości, co kochać;

  Albowiem dając, otrzymujemy (…)

  Redaktor naczelna
  Ewelina Heine

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności