ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  MASA o kobietach polskiej mafii. Jarosław "Masa" Sokołowski w rozmowie z Arturem Górskim

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Artur Górski
  MASA o kobietach polskiej mafii. Jarosław 'Masa' Sokołowski w rozmowie z Arturem Górskim Artur Górski - okładka ebooka

  MASA o kobietach polskiej mafii. Jarosław 'Masa' Sokołowski w rozmowie z Arturem Górskim Artur Górski - okładka ebooka

  MASA o kobietach polskiej mafii. Jarosław 'Masa' Sokołowski w rozmowie z Arturem Górskim Artur Górski - okładka audiobooka MP3

  MASA o kobietach polskiej mafii. Jarosław 'Masa' Sokołowski w rozmowie z Arturem Górskim Artur Górski - okładka audiobooks CD

  Zajrzyj do książki

  Wydawnictwo:
  Prószyński Media
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  232
  Czas nagrania:
  3 godz. 55 min.
   
  Audiobook w mp3
  Czytaj fragment

  Masa bez zbędnego upiększania, do bólu szczerze opisuje zachowania gangsterów prószkowskiej mafii i kobiet z ich otoczenia. A ból jest dotkliwy, bowiem intencją rozmówcy była prawda i tylko prawda.

  Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie!

  Kim były matki, żony i kochanki polskich gangsterów? 

  Przerażająca opowieść o kobietach w cieniu wielkich mafiosów. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? Poznaj Monikę Z, żonę Słowika, damę z zamiłowaniem do ogromnego luksusu i potencjałem mafijnego bossa. Agnieszka R., konkubina Świni. Git-falbana, czyli prawdziwa kobieta mafii. Niewiarygodna historia pięknej Polki, która trzęsła kalabryjską mafią! Szaleńczo zakochane? Żądne sławy i luksusu? A może z ambicjami, by wpływać na decyzje polskiej mafii?

  Wiele osób odradzało pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni! ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy?

  W tej książce znajdują się rzeczy niewygodne dla wielu i dla gangsterów, i dla biznesmenów, i dla polityków, a nawet dla celebrytów. Także dla samego Masy, który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą.

  Artur Górski


  Artur Górski - dziennikarz, pisarz, autor wielu powieści sensacyjnych, m.in. Gucci Boys, Al Capone w Warszawie, Zdrada Kopernika, a także książek z gatunku non-fiction Świat tajnych służb i Gang. Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Do niedawna redaktor naczelny Focusa Śledczego, obecnie redaktor Focusa Historia.

  Jarosław Sokołowski - pseudonim Masa, były przestępca, człowiek o ogromnych wpływach w tzw. grupie pruszkowskiej, od 2000 r. świadek koronny. W latach 90. blisko związany z jednym z pruszkowskich bossów Andrzejem K. Pershingiem. Skonfliktowany z większością szefów mafii. Dzięki jego zeznaniom udało się pogrążyć Pruszków. Do niedawna felietonista Focusa Śledczego.

  (…) Masa nigdy nie znalazł się na samym szczycie władzy grupy pruszkowskiej (gdyby się na nim znalazł, nie mógłby uzyskać statusu świadka koronnego), ale był na tyle blisko niego, że doskonale wiedział, jak ta władza funkcjonuje i jakimi ludźmi są bossowie. Ci ostatni tak bardzo ufali Masie, że w pewnym momencie to on właściwie rządził grupą, był kimś w rodzaju prezesa korporacji, który ma nad sobą jedynie właścicieli.

  Czy to znaczy, że Masa ujawnił sądowi wszystko, co miał do powiedzenia? Nie – wiedza procesowa konieczna do skazania przestępców to jedno, a cała reszta, której sąd nie potrzebował (czyli kilka razy tyle), to drugie. I właśnie te pominięte informacje są podstawą opowieści, która złożyła się na książkę Masa o kobietach polskiej mafii.

  Jeśli Jarosław Sokołowski ujawnia wszystko, co wie o polskiej przestępczości zorganizowanej – w tej opowieści koncentrując się na kobietach mafii – to można mieć pewność, że żaden inny autor nie jest w stanie bardziej niż on zbliżyć się do prawdy (…)
  Fragment książki

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Artur Górski - dziennikarz, pisarz, autor bestsellerowej rozmowy z Jarosławem Sokołowskim Masa o kobietach polskiej mafii, także wielu powieści sensacyjnych, m.in. Gucci Boys, Al Capone w Warszawie, Zdrada Kopernika i książek z gatunku non-fiction Świat tajnych służb i Gang. Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Do niedawna redaktor naczelny Focusa Śledczego, obecnie redaktor Focusa Historia. 

  Artur Górski - pozostałe książki

  Prószyński Media - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint