ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Lykke. Po prostu szczęście

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Meik Wiking
  Lykke. Po prostu szczęście Meik Wiking - okładka ebooka

  Lykke. Po prostu szczęście Meik Wiking - okładka ebooka

  Lykke. Po prostu szczęście Meik Wiking - okładka audiobooka MP3

  Lykke. Po prostu szczęście Meik Wiking - okładka audiobooks CD

  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  288
   
  PDF

  Nie trudno zrozumieć, dlaczego Dania często jest nazywana najszczęśliwszym krajem na świecie. W Danii ludzie nie tylko mają pracę i zachowują doskonałą równowagę miedzy różnymi sferami życia, ale mogą też studiować za darmo, mają pociągi, które przyjeżdżają na czas, no i w przeliczeniu na gospodarstwo domowe wypalają najwięcej świeczek na świecie.

  Tak więc nikt nie wie o szczęściu po duńsku LYKKE więcej niż Meik Wiking, dyrektor Instytutu Badań nad Szczęściem w Kopenhadze, autor bestsellera Hygge Klucz do szczęścia. Dlatego właśnie od Duńczyków możemy uczyć się, jak osiągać spełnienie. Jednak Meik Wiking wierzy, że klucz do szczęścia mają nie tylko Duńczycy, są one ukryte w różnych miejscach naszego globu.

  W swojej urzekającej książce Meik Wiking zabiera nas na poszukiwanie skarbu, który otworzy nam drzwi do dobrego życia. Dowiemy się, jak spędzać nasz cenny czas, jak odnosić się do sąsiadów i jak przygotować kolację. Autor podzieli się z nami opowieściami i radami z najszczęśliwszych zakątków naszej planety, tak byśmy i my znaleźli nieco więcej szczęścia w naszym życiu.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint