Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Lirael. Córka Clayrów (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Garth Nix
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Literackie
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  488
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Przekonaj się, skąd biorą się wiedźmini!

  W drugiej części trylogii o Starym Królestwie Garth Nix odkrywa przed nami tajemniczą przeszłość Lirael dziewczyny z rodu Clayrów, której losy w niepojęty sposób splatają się z dziejami krainy i jej władców. Opuszczona przez matkę i nieświadoma pochodzenia ojca dziewczyna nie przypomina nikogo ze swoje rozległej, rozgałęzionej rodziny, żyjącej w Clayrs Glacier. Nie posiada nawet tak charakterystycznej dla Clayrów Mocy Widzenia teraźniejszości i przyszłości.

  Przekonaj się jakie więzy łączą Sabriel z Lirael i jak pozbawiona daru wizji i nieświadoma drzemiących w niej mocy dziewczyna może ocalić królestwo od inwazji żywych trupów.

  Bohaterowie książek Sabriel i Lirael powrócą w tomie  Abhorsen. W kwietniu 2015 roku ukaże się prequel trylogii o Starym Królestwie pt. Clariel.

  O nie, tylko nie kolejny piętnastotomowy cykl fantasty przyznam, że z takim właśnie uczuciem zaczynałem czytać Sabriel pierwszy tom sagi o Starym Królestwie australijskiego pisarza Gartha Niksa. Wrażenie było na tyle dobre, ze na drugi tom Lirael rzuciłem się z entuzjazmem. () Już niecierpliwie czekam na trzeci.

  Wojciech Orliński, Gazeta Wyborcza

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności