ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie?

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Łukasz Tomys
  Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka ebooka

  Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka ebooka

  Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka audiobooka MP3

  Jak zarabiać na obligacjach nawet ponad 20% rocznie? Łukasz Tomys - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  4.4/6  Opinie: 7
  Czas nagrania:
  1 godz. 7 min.
  Czyta:
  Łukasz Tomys
   
  Audiobook w mp3

  AUTOR: ŁUKASZ TOMYS

  WYDAWCA: THE BLACK HORSE

  CZAS TRWANIA: 68 minut

  KATEGORIA TEMATYCZNA: BIZNES/GIEŁDA

  LEKTOR: ŁUKASZ TOMYS

   

  Inwestując w obligacje Stanów Zjednoczonych w połowie 2008 roku można było zarobić w sześć miesięcy 100% ! Dowiedz się jak do tego doszło i czy podobne okazje inwestycyjne mogą pojawić się w przyszłości. Ten audiobook obala mity na temat inwestowania w obligacje.

  Czy kojarzą Ci się one z czymś bezpiecznym a zarazem mało zyskownym? Nic bardziej mylnego. Na obligacjach można także dużo stracić i nie chodzi tu tylko o bankructwa państw takich jak Grecja. Najczęstszym sposobem państw na oddłużenie jest inflacja. Ta ostatnia sprawia, że realna wartość środków zainwestowanych w papiery dłużne może znacznie spaść. Czy można przewidzieć kiedy ceny będą gwałtownie rosły? Z tego audiobooka dowiesz się dlaczego obligacje warto kupować gdy bezrobocie jest niskie a sprzedawać podczas recesji i wielu innych faktów, które mają kluczowy wpływ na Twoje finanse.

   

  Autor jest znanym blogerem giełdowym i twórcą popularnej strony dla inwestorów : https://www.facebook.com/TwojaDrugaPensjaBlogGieldowy, zrzeszającej już blisko 12 tysięcy osób . Swoją wiedzę przekazuje w licznych filmach edukacyjnych i na szkoleniach. Od 2008 roku aktywnie inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od 2010 roku także na rynkach zagranicznych. Obecnie specjalizuje się w inwestowaniu w spółki dywidendowe i w handlu indeksami akcji na rynkach dojrzałych, takich jak niemiecki i amerykański. Od 2008 roku do chwili obecnej osiągał średnią roczną stopę zwrotu z inwestycji rzędu 25%.

  Wybrane bestsellery

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint