ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak prowadzić szkolenia online? (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Krystian Zych
  Okładka książki/ebooka Jak prowadzić szkolenia online?

  Okładka książki Jak prowadzić szkolenia online?

  Okładka książki Jak prowadzić szkolenia online?

  Okładka książki Jak prowadzić szkolenia online?

  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Jak prowadzić szkolenia online?”, to książka pisana głównie dla osób, które trenerami nigdy nie były bądź mają niewielkie doświadczenie w tym zawodzie. Otwiera ona drzwi do nowego świata, jakim jest prowadzenie szkoleń online i uzyskiwanie pasywnego dochodu bez wychodzenia z domu.

  Jest to zbiór porad zawodowego trenera, 10 lat doświadczenia zebrane w jednej pozycji. Dziesiątki praktycznych porad dla każdego, kto chciałby podzielić się swoją wiedzą z innymi, bądź kto jeszcze nie wie, że swoją wiedzą może się dzielić i osiągnąć dzięki temu sukces.

  Z książki „Jak prowadzić szkolenia online?” dowiesz się jak zostać trenerem, jakich narzędzi używać aby przygotować profesjonalny kurs, jak sprzedać swoje szkolenia w Internecie i co zrobić, aby uzyskać pasywny dochód każdego miesiąca. Opisuję w niej moje doświadczenia w nauczaniu oraz nawiązuję do książek i artykułów wydanych przez znanych na całym świecie biznesmenów, trenerów oraz specjalistów od marketingu internetowego, e-learningu i zarządzania własnym czasem.

  Dlaczego ta książka jest właśnie dla Ciebie? Bo wierzę w Ciebie. Wierzę, że posiadasz coś, czego nie posiada nikt inny – wiedzę i doświadczenie. Na pewno wiesz coś, czego nie wiedzą Twoi znajomi. Na pewno nauczyłeś się w swoim życiu wielu przydatnych rzeczy. Na pewno masz ciekawą pasję, którą chętnie zaraziłbyś inne osoby. Czas podzielić się nimi z szerszą publicznością.

  Być może do tej pory wcale nie myślałeś o tym, że możesz prowadzić szkolenia. Moja książka pomoże Ci zostać guru, specjalistą jedynym w swoim rodzaju. Nie przygotuję takiego szkolenia za Ciebie, ale pomogę Ci zorganizować, przygotować i sprzedać Twoją wiedzę. Dzięki temu zyskasz nowych klientów, słuchaczy, uczniów. Nie musisz rzucać pracy. Nie musisz inwestować. Nie musisz zajmować się klikaniem w reklamy, czy rozdawać ulotki. Musisz tylko chcieć coś zrobić, poświęcić trochę czasu i przeczytać moją książkę. Potem będzie już z górki.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint