ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Inny Jezus, inny duch, inna ewangelia. Kluczowe doktryny Świadków Jehowy w świetle Biblii (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Natan Chesed
  Wydawnictwo:
  LOGOS MEDIA
  Ocena:
  3.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  145
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Natura Chrystusa, Duch Święty i przesłanie ewangelii – co na te tematy mówi Strażnica? A czego nauczają kościoły chrześcijańskie? Które doktryny wytrzymają próbę solidnej analizy Biblii?
   
  „Autor podejmując się polemiki z niektórymi naukami Świadków Jehowy wykazał się dużą znajomością zarówno nauk, jak i sposobu myślenia Świadków Jehowy. Dzięki temu przedstawienie zdrowego nauczania biblijnego jest w moim odczuciu bardzo skuteczne”.
  Paweł Szewczyk
  Chrześcijański Ośrodek Edukacyjny „Berea”, Filia w Krakowie
   
  „Wielu chrześcijan znajdzie w tej pracy pomoc do prowadzenia dialogu i zwiastowania ewangelii Świadkom Jehowy oraz tym, którzy opuścili ich organizację. Jestem przekonany, że książka ta może też pomóc Świadkom Jehowy, zwłaszcza tym, którzy nie boją się poddać rewizji swoich przekonań”.
  Krzysztof Gołębiowski
  Chrześcijański Ośrodek Edukacyjny „Berea”, Świętochłowice
   
  „Autor w sposób przystępny, klarowny, a zarazem niezwykle wnikliwy i dogłębny omawia kwestie, z którymi zarówno poszukujący prawdy członek organizacji Świadków Jehowy, jak i mający okazję do rozmowy z członkami tej organizacji prawdziwie wierzący chrześcijanin, powinien się zapoznać. Jej lektura pozwala nie tylko ugruntować podstawy wiedzy na temat nauczania Biblii, ale także precyzyjnie rozdzielić pozorną prawdę od rzeczywistej nauki Pisma Świętego, rozpatrywanej w kontekście nauki przenikającej całą Księgę”.
  Dr Anna Zamkowska
  Katedra Pedagogiki i Psychologii
  Politechnika Radomska im. Kazimierza Pułaskiego
   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint