ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Idealna sylwetka (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jillian Michaels
  Okładka książki/ebooka Idealna sylwetka

  Okładka książki Idealna sylwetka

  Okładka książki Idealna sylwetka

  Okładka książki Idealna sylwetka

  Wydawnictwo:
  Laurum
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  282
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Żadnych sztuczek czy wyrzeczeń – tylko zadziwiające efekty!
   
  - Czy czujesz się zdezorientowany przez niejasne i/lub sprzeczne informacje dotyczące sposobów na utratę zbędnych kilogramów? 
  JILLIAN MICHAELS jest jednym z najbardziej uznawanych specjalistów od zdrowego trybu życia w Stanach Zjednoczonych. Cztery z jej książek: Bez ograniczeń, Opanuj swój metabolizm, Opanuj swój metabolizm. Książka kucharska oraz Making the Cut zostały bestsellerami „New York Timesa”. Jej programy treningowe i publikacje od lat inspirują miliony ludzi. Odwiedź jej stronę: jillianmichaels.com
  - Czy próbowałeś popularnych diet, ciągle przekonując się, że są nie tylko nie do wytrzymania, ale też rozczarowują, nie dając oczekiwanych efektów? 
  - Przytłacza cię myśl o niekończących się godzinach w siłowni? 
  - Przeraża cię myśl o tym, że już na zawsze jesteś skazany na dietę składającą się wyłącznie z kurczaka i brokułów? 
  - I że żadna inna dieta nie pozwoli ci zrzucić wagi, a potem jej utrzymać?
  Koniec z tym. 
  W tej książce specjalistka od diety i fitnessu Jillian Michaels rozszyfrowuje tajemnicę skutecznego pozbywania się kilogramów, dzieli się swoimi sekretami, tajnymi metodami i wskazówkami, jak szybko i łatwo można zmienić swoje ciało raz na zawsze.
  Przebija się przez wszystkie niejasności, obala powszechne mity i błędne wyobrażenia, dając nam zwięzłe i proste rozwiązania, które pozwalają pogodzić naszą dietę, ćwiczenia i styl życia i dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Jillian zebrała całą swoją wiedzę i wydestylowała z niej esencję skutecznych metod na zdrowe ciało i życie, jakich pragniesz i na jakie zasługujesz. Wszystkie informacje i porady zawarte w tej książce są przystępne, skuteczne i przekazane wprost.
   
  Nauczysz się jak:
  - Wykorzystać tajne metody Jillian, by zoptymalizować swoje możliwości spalania tłuszczu.
  - Przestać wierzyć w mity i uniknąć modnych diet, które mogą zrujnować twój metabolizm, czyniąc utratę wagi jeszcze trudniejszą.
  - Przestać samemu podkopywać swoje działania i zadbać o trwałą wewnętrzną motywację.
  - Poruszać się tak, by omijać każdą przeszkodę, która może pojawić się na twojej drodze, zarówno jeśli chodzi o kwestie związane z utratą wagi, jak i z podróżami, twoim budżetem czy zarządzaniem czasem.
  - Utrzymać szczupłą sylwetkę, nie odmawiając sobie jedzenia i przyjemnego życia. 
  - Rozsądnie używać suplementów diety, radzić sobie ze stresem, a nawet jakie produkty dla domu i ciała wybierać, by pobudzić swój metabolizm.
  Oraz wiele, wiele więcej.
   
  Żadnych sztuczek – tylko sprawdzone efektywne metody, które sprawią, że staniesz się nowym, lepszym sobą. 

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint