ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Gracz

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Vi Keeland
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Kobiece
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  392
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Oboje mają silne charaktery i trudne doświadczenia z przeszłości 

  Gracz to fascynująca książka autorstwa Vi Keeland, która oferuje dużo więcej niż moglibyśmy się spodziewać. Brody Easton jest przystojnym, aroganckim i pewnym siebie zawodnikiem. Jest niezwykle irytujący… i potwornie pociągający. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w swoistej grze, w której stawką jest dziki seks. Krótkoterminowy cel? Panienka do łóżka. Deliah to początkująca dziennikarka, która chce przeprowadzić z nim wywiad. Brody od pierwszego spotkania próbuje ją zawstydzić i chce się z nią umówić. Nie ukrywa jednak, że jest zainteresowany przygodą na jedną noc. Nieprzewidywalny i bezpruderyjny, zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Przed obiektywem. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Ale jedno wiadomo – Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie… Fani gorącego romansu sportowego będą zachwyceni. Strony Gracza iskrzą od chemii między głównymi bohaterami. Delilah nie jest bardzo zasadniczą osobą, ale jednej reguły twardo się trzyma – nie umawia się z graczami. Jest pewien problem – Brody ma wobec niej inne plany… Męska, kierowana instynktem zdobycy duma nie pozwoli mu po prostu odpuścić. Kto odniesie zwycięstwo w tej piorunującej rozgrywce? Wprawiony gracz czy opierająca się jego urokowi dziennikarka?  

  (…) Nie ruszając się ze swojego miejsca, obserwowałam mowę ciała Brody'ego. Przy tej pięknej blond reporterce nie zrzucił ręcznika, który miał owinięty wokół pasa. Tak naprawdę wydawało mi się, że traktował ją tak, jak traktował innych męskich reporterów. Nie uśmiechał się zachęcająco, nie było błysku w jego oczach wskazującego na próbę flirtu. I nie pokazywał jej swojego „Subwaya". Zaczęłam się zastanawiać, czy ona już spróbowała tego przysmaku. Chciałam wiedzieć, czy kiedykolwiek zrobił z nią coś takiego, jak ze mną. Tylko nie wiedziałam, dlaczego to było dla mnie takie ważne.
  Po ukończeniu wszystkich wywiadów, które miałam zaplanowane, udałam się do Eastona. Już nie byłam zdenerwowana. Tym razem byłam chyba trochę… podekscytowana.
  Gdy Nick rozkładał kamerę i lampy, powiedziałam:
  – Dziękuję za twoje… piłki.
  Easton uśmiechnął się.
  – Żaden problem.
  – Zrobiłeś to tylko po to, żebym musiała ci za nie podziękować, prawda?
  – Nie. To był zwykły bonus. Zrobiłem to, żebyś zabrała je ze sobą do domu i myślała o mnie za każdym razem, gdy na nie spojrzysz (…)

                                                                                                            Fragment książki

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Poczytne amerykańskie romanse - sięgnij po książki Vi Keeland

  Vi Keeland pochodzi z Nowego Jorku. Pracuje jako prawniczka, ale sławę zyskała jako autorka uwielbianych bestsellerów New York Timesa, Wall Street Journal i USA Today. Specjalizuje się w powieściach erotycznych i romansach. Kilka z jej książek zostało zekranizowanych przez platformę Passionflix. 

  Pisarka za młodu nie była dobrą uczennicą, i jak sama przyznaje, nienawidziła biologii, chemii i fizyki. Poślubiła jednak nauczyciela nauk ścisłych - swojego męża poznała już w wieku sześciu lat i jak zapewnia, ich uczucie jest wciąż bardzo żywe. Para ma trójkę dzieci i mieszka obecnie w Nowym Jorku. O sobie Vi opowiada: najbardziej lubiana przeze mnie rzecz na świecie, to usiąść na cichej plaży z kieliszkiem wina, gdy słońce ogrzewa moją twarz, zakopać stopy w piasku...i czytać. Autorka uwielbia także podróżować, a jej ulubionym docelowym miejscem wypraw pozostaje greckie Santorini. 

  Sukces książek Vi Keeland - sprawdź twórczość autorki w księgarni Ebookpoint.pl

  Ogromna popularność sprawiła, że książki Keeland tłumaczone są obecnie na ponad dwadzieścia języków, a łączny nakład sprzedanych tytułów wynosi sporo ponad milion egzemplarzy. Autorka ma w swom dorobku takie książkowe hity jak EGOmaniac, powieści z cyklu MMA fighter, w skład której wchodzą części: Walka, Szansa i Przebaczenie; czy też romanse napisane wspólnie z Penelope Ward: Drań z Manhattanu, Playboy za sterami, Milioner i bogini, Słodki drań, Zbuntowany dziedzic i inne. 

  W Polsce książki pisarki ukazują się nakładami wydawnictw: Editio Red, Kobiecego oraz Niegrzeczne Książki.
   

  Vi Keeland - pozostałe książki

  Wydawnictwo Kobiece - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint