Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Gospodarka za 100 lat. Najważniejsi ekonomiści przewidują przyszłość (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Opracowanie zbiorowe
  Wydawnictwo:
  Kurhaus Publishing
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  221
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Choć wielu znawców tematu twierdzi, że w dzisiejszych czasach trudno przewidywać przyszłość i kreślić choćby średnioterminowe plany dla firm i rządów, Ingacio Palacios-Huerta, wykładowca London School of Economics specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym, uważa, ze wiele można wyczytać z liczb.
  Postanowił wiec, jak niegdyś John Maynard Keynes, postawić pytanie, jak będzie wyglądał świat za 100 lat. O odpowiedz poprosił wybitnych naukowców. Tak powstały składające się na niniejsza książkę eseje laureatów ekonomicznego Nobla i Medalu Johna Batesa Clarka: Roberta M. Solowa (Nobel 1987, MJBC 1961), Alvina E. Rotha (Nobel 2012), Roberta J. Shillera (Nobel 2013) i Darona Acemoglu (MJBC 2005) oraz innych akademików i praktyków - Angusa Deatona i Avinasha K. Dixita z Princeton, Edwarda L. Glaesera i Martina L. Weitzmana z Harvardu, Johna E. Roemera z Yale i Andreu Mas-Colella z barcelońskiego Pompeu Fabra.

  Książka nagrodzona Economicusem 2015 w kategorii: najlepszy przekład zagranicznej literatury ekonomicznej podczas Warszawskich Targów Książki 2015.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności